Horoskop: Některým znamením tečou nervy více než jiným. Naštvete je snadno a rychle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
muz agresivni
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jsou zkrátka výbušnější povahy než jiní. A málokdy je to vlastnost pozitivní. Sice si tihle jedinci nenechají jen tak od někoho něco líbit, na druhou stranu to, že hned křičí a nadávají kvůli každému nesmyslu, není úplně přitažlivá vlastnost. Mnohdy to má co do činění s naším znamením zvěrokruhu.

Každý z nás je jiný. A i když hodně vlastností získáme tím, v jakém prostředí vyrůstáme, nebo co nás v životě potká, podceňovat astrologii není úplně dobré. To, v jakém znamení jsme se narodili, nás ovlivňuje možná víc, než si myslíme.

Máte někdy problémy se vztekem? Naštve vás každá maličkost? A nebo si toho všímáte na někom, kdo je vám blízký? Přeptejte se na jeho znamení, možná zjistíte, že patří mezi šestku těch, která se nejsnáze naštvou a vybuchují, i když k tomu vlastně není žádný pořádný důvod.

Tvrdohlavý Beran

Naštvat Berana je poměrně snadné. Stačí, když se postavíte do cesty jeho plánům. Berani jsou tvrdohlavými lidmi, kteří zkrátka za každou cenu musí dosáhnout svého.

A když se jim to nedaří, stávají se agresivními, nadávají a není výjimkou, že kolem sebe dokonce hází věcmi. Takže v jejich přítomnosti se vám bude možná hodit nějaká ta helma.

Panna puntičkářka

Panna se velmi snadno rozruší. Nejvíc tyhle osoby naštve, když uděláte nepořádek, nebo třeba když nevrátíte věc na místo, kam patří, a dáte ji místo toho třeba do jiného šuplíku.

Pak jsou schopné se opravdu naštvat, projevuje se to u nich třeba tak, že s vámi několik dní nemluví a nebo vám třeba neuvaří večeři, jak jste běžně zvyklí.

Lev šampion

Lev chce být ve všem nejlepší. Řídí ho znamení ohně a divokost. Pokud se mu nedaří zvítězit, má pocit, že je se vším konec.

A pak se vzteká, hází vinu na ostatní a nedokáže připustit, že byl dobrý, jenom se zkrátka našel někdo lepší. Lev neumí prohrávat a nestačí mu pouze se zúčastnit, musí vyhrát, jinak je zle.

Blížence nabíjí úzkost

Blíženci patří k těm lidem, kteří se drží stranou od lidí, jsou spíše introvertní. Cokoli je trápí, to si nechávají pro sebe.

Jenomže tahle úzkost se v nich hromadí a jednou zkrátka musí ven. Problém je, že obvykle se projeví ve chvíli, kdy se jim snažíte pomoci. Myslíte to s nimi dobře, ale místo toho vás čeká jen křik, nadávky a odmítání.

Rak přejímá cizí emoce

Raci jsou empatičtí, snaží se všem pomoci, jenomže právě to se jim mnohdy nevyplácí. S vlastními emocemi se vyrovnají snadno, jenomže jakmile si přeplní hlavu informacemi o všech blízkých, už to nezvládají.

Vybuchují pak kvůli maličkostem zkrátka proto, že už nemají na další problémy kapacitu.

Spravedlivé Váhy

Váhy jsou od přírody spravedliví lidé, kteří zkrátka nedokáží vidět, když je někomu neprávem ubližováno. Takže pokud máte kamaráda v tomto znamení, dejte si pozor, jak se chováte k ostatním.

Nezáleží na tom, jak moc vás má ten člověk rád, pokud uděláte něco, co neprávem ublíží jinému, stanou se z vás nepřátelé na celý život.

Zdroj: yourtango.com, britannica.com, astrology-zodiac-signs.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články