Horoskop: Pokud má váš partner tento zlozvyk, narodil se ve špatném znamení. Pozor na něj

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Snad každý z nás má nějaký zlozvyk. Některé jsou méně otravné, jiné zase více. Sami si ani neuvědomujeme, že něco děláme, ale ostatní nás na to nepřestávají upozorňovat. A naopak nás může trápit zlozvyk, který dělají naši přátelé.

Lidé narozeni v některých znameních zvěrokruhu mají zlozvyků více, a je jen těžké s nimi proto vycházet. Odnaučit takové osoby to, co dělají už odmalička, je potom velký problém.

Štve vás váš kamarád něčím takovým? Možná se narodil v jednom z těchto znamení.

Beran si libuje v nadávkách a skákání do řeči

Spousta lidí nepovažuje nadávání za zlozvyk. Jenomže pokud řeknete sprosté slovo v každé větě třikrát, možná už by se dalo říci, že to není úplně normální.

A právě to dělají Berani, aniž by si to uvědomovali. Nadávají na všechno, nehledě na to, jakou mají právě náladu.

Jejich dalším zlozvykem pak je skákání do řeči. Je to i jejich tvrdohlavostí – ani vás nenechají dokončit myšlenku a už vědí, že je špatná a že ji musí přerušit.

Tenhle otravný zlozvyk se ale pravděpodobně jen tak nenaučí, takže jediné, co vám zbývá, je skákat do řeči zase jim.

Býk je závislý na nakupování

Býk je znamení, které má hned několik drobných zlozvyků. Tím prvním je závislost na nakupování. Snad každý den utrácí peníze za věci, které nepotřebuje.

Dalšími zlozvyky jsou odmítání jakékoli pomoci, přehnaná ústní hygiena nebo třeba strach z jakékoli změny.

Pozor na pomluvy od Blíženců

Ano, i pomlouvání se řadí mezi zlozvyky. A k lidem, kteří si v pomluvách vyloženě libují, patří Blíženci. Řeknou i to, co nevědí, předávají dál neověřené informace a tajemství pro ně nic neznamená.

Pokud se přátelíte s někým v tomto znamení, připravte se také na to, že Blížence velmi rychle omrzí jakákoli aktivita a jsou neustále znudění.

Přecitlivělý Rak

Pokud mezi vaše kamarády patří Rak, nejspíš jste si už pokoušeli zvyknout na to, jak je neustále ze všeho hotový.

Brečí jako želva nad každou drobností a jeho přecitlivělost vás nepřestává udivovat. Ačkoli se snažíte s tím vyrovnat, je to otravný zlozvyk, kterému se sotva něco vyrovná.

Možná Rakova touha neustále skládat komplimenty by mohla konkurovat. Ano, pochvalu má rád každý. Jenomže nadšeně nás objímat a chválit za každou drobnost, kterou uděláme, zvládne jenom Rak.

A po pár dnech je to tak otravné, že už pak vlastně ani komplimentům nevěříme ani od něho, ani od jiných lidí.

Lev se svěří úplně se vším. Především na internetu

Lev o sobě rád mluví. Je skvělé, že kamarádům řekne všechno, jenomže možná by si měl víc dávat pozor, s kým mluví o osobních věcech.

Lvi nemají problém na internetu napsat podrobnosti o tom, kolik jim je, kde bydlí a kdy jedou na dovolenou. No a potom se diví, když je po návratu čeká vykradený byt.

Zdroj: astrology-zodiac-signs.com, britannica.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články