Horoskop: Před těmito lidmi si nepouštějte pusu na špacír. Vyzradí všechna vaše tajemství

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop tajemstvi
Zdroj: Shutterstock

Jsou mezi vašimi blízkými tací, kterým můžete všechno říct a oni to nikdy neřeknou dál? Nebo hned jdou a poví to někomu jinému? Jaké znamení bezpečně udrží tajemství, a jaké naopak vůbec? Přinášíme vám odpovědi v našem horoskopu.

BERAN

Berani jsou takové děti zvěrokruhu. Platí to i ohledně toho, jak nakládají s tajemstvím. Chápou, že je důležité, aby mlčeli, ale ne vždy se jim to povede a občas jim nějaká informace omylem vyklouzne.

Nechtějí vám ublížit, budou z toho velmi smutní. Častěji z nich vyklouznou pozitivní zprávy, ze kterých jsou prostě nadšení. Smutná tajemství udrží pod pokličkou.

BÝK

Pro Býky jsou čest a pravdomluvnost obrovsky důležité věci a něco tajit není jejich styl. Pokud jim ale někdo něco svěří a oni slíbí, že nikomu nic nepoví, tak to tak bude.

I oni své vlastní soukromí sdílí s málokterým člověkem. Často je ale důvěrnosti ostatních velmi trápí, zvláště pokud se jedná o morální dilema, třeba něco, co by druzí vědět měli. Třeba to, když vám je muž nevěrný.

BLÍŽENCI

Blíženci a tajemství, to nejde moc dohromady. Toto znamení miluje komunikaci a předávání informací. Jakmile jim do klína spadne nějaký šťavnatý drb, moc dlouho se u nich neohřeje.

Prozrazování tajemství, jejich i ostatních, je pro ně zkrátka způsob navazování spojení, nepřijde jim na tom nic špatného.

Udržovat ostatní v obraze je jejich cílem. Znají se, takže když vědí, že byste jim něco chtěli říct, řeknou vám, ať jim raději nic neříkáte.

RAK

I pro Raky jsou tajemství určitým tmelícím prvkem, ale trochu jinak, než to mají Blíženci. Rádi něco tajného vědí, protože pak mají pocit, že je s tím druhým něco pojí.

Mají rádi, když si s ostatními vyměňují spiklenecké pohledy, a nesnáší, když jim ostatní něco tají.

Sdílení svých tajemství pro ně moc není, ale občas něco omylem řeknou. Jsou pak nervózní, aby se to nedostalo ke špatným uším.

LEV

Lvi jsou jedinečnými strážci tajemství. Čím závažnější věc, tím méně je pravděpodobné, že to někomu řeknou.

Pohání je vlastní pocit důležitosti, že jim někdo něco řekl, a naprosto chápou významnost tohoto aktu.

Když někomu dají svoje slovo, dodrží to. Lvi se navíc obklopují lidmi, kteří jsou podobného ražení. Proto jim nedělá problém si nechat něco pro sebe.

PANNA

Panny jsou velmi praktické znamení, a z toho pramení i jejich přístup k tajemství. Nikdy by neřekly nic škodlivého nebo nelegálního, nezvládly by to.

Jde-li o nevinné tajemství, respektují prosbu druhé strany a rozhodně ho nebudou šířit. Ani je to moc neláká, protože na drby je neužije.

Nerady se vměšují do cizích znamení a spíše si drží odstup. Byli byste ale překvapení, co všechno Panny vědí. Lidé jim zkrátka věří.

VÁHY

Váhám se určitě nesvěřujte. Jsou to jedinci se srdcem na dlani, ve kterých je jednoduché číst.I kdyby se tito lidé snažili sebevíc, je možné, že ostatní z jejich chování všechno hned vyčtou.

Váhy to sice moc mrzí, ale mlžení prostě není jejich parketa. Mají kromě toho úzký vztah se svými nejbližšími, proto jim to hned jdou vyzvonit. Myslete na to, až jim budete zase chtít něco pošeptat.

ŠTÍR

Štíři umí mlčet jako nikdo. Pokud se rozhodnou, že něčí tajemství neprozradí, tak ho prostě neprozradí. Své pocity a tajnosti nikomu neříkají, protože důvěřují jen sobě.

Soukromé informace druhých ale rádi sbírají a umí je skvěle využít, když jim někdo ublíží nebo je zradí. Pozor na ně. Může se stát, že se se Štíry pohádáte a vaši kostlivci budou vytaženi ze skříně.

STŘELEC

Střelci jsou velcí vypravěči a občas v rámci příběhu nějaké tajemství prozradí. Nevidí na tom ale nic špatného. Sami jsou dost otevření, a proto je jejich měřítko toho, co říkat, a co ne, trochu jinde.

Když jim něco musíte říct, několikrát jim povězte, že je to jen mezi vámi. Střelci si totiž váží přátelství, a když jim to zdůrazníte, budou držet jazyk za zuby.

KOZOROH

Kozorozi nejsou moc upovídané a sdílné znamení. Ve společnosti mluví málo a verbální projev pro ně není tím hlavním sdělovacím prostředkem.

Plytké tlachání nesnáší. Proto je pro ně schopnost udržet tajemství naprosto normální a přirozené. Stačí, když je někdo požádá, aby o něčem nemluvili, tak o tom mluvit nebudou.

Vaše tajemství jsou u nich v naprostém bezpečí. A to ještě dlouho poté, co na ně zapomenete i vy.

VODNÁŘ

Pro Vodnáře je svoboda klíčová a zastávají jednoduché pravidlo: žij a nech žít. Nechtějí, aby jim někdo strkal nos do života, proto ho nestrkají ani oni.

Tajemství druhých je proto moc nezajímají. Jedou si svoje a drby kolem nich proplouvají. Pokud je něčím vyloženě nenaštvete, vaše tajemství nevyzradí.

RYBY

Ryby jsou trezor. Jejich loajalita jim zabraňuje cokoliv komukoliv říct. Přes to prostě nejede vlak.

Klíčové je pro ně pomáhat nebo neškodit druhým, a protože si uvědomují, jak moc mohou vyzrazená tajemství bolet, nikdy nic neřeknou. Umí tajit svoje soukromí a byli byste možná překvapení, kolik vám toho z jejich života uniká.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články