Horoskop: S kým to budete mít v týdnu těžké? Tato znamení určitě potkat nechcete

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Další týden je před námi. Sedm dní, během kterých se může stát opravdu hodně. Ve všech oblastech života se mohou dít věci, na které je dobré se připravit. Pomůže vám k tomu náš horoskop, jenž má nějakou tu radu pro každé znamení zvěrokruhu. Zároveň vám prozradí, na koho byste si měli dávat pozor, protože některá znamení v tomto týdnu opravdu potkat nechcete.

BERAN

Začátek týdne pro vás bude úspěšný na poli nákupů a v režii byste měli mít i rodinnou pohodu. Jen ti, kteří mají problém s křečovými žilami, by měli věnovat dny odpočinku a neměli by dlouho postávat ani chodit.

V práci se budete velmi nudit, čímž byste své zdraví mohli hodně ohrozit. Potřebujete akci, a jestliže vám to povaha vaší práce nedovolí, vyrazte po práci na nějakou akci, kde nebude chybět napětí.

BÝK

V milostných záležitostech vládne napětí a žárlivost. Jste s partnerem na kordy a bojíte se, že neexistuje cesta ven. Budete kolem sebe chrlit oheň a ostatní budou doufat, že jim nezkřížíte cestu.

V práci si hlídejte všechny termíny, mohli byste je snadno přehlédnout.

V polovině týdne se stane něco výjimečného, na co nikdy nezapomenete. Do popředí se dostanou zvláštnosti vaší povahy. O víkendu kupte nějaký dárek svým nejbližším.

BLÍŽENCI

Nepokoušejte intuici a hlídejte si své kapsy. Kapesní zlodějíčci mají pohotovost. Své finance si celkově hodně hlídejte, protože hlavně víkend bude přát rozhazování a plýtvání. Nehrajte ani hazardní hry, měsíc by vám nepřál.

Nemontujte se do problémů svých nejbližších, pokud to s vámi budou chtít řešit, požádají vás o radu. Dbejte na své zdraví, protože je před vámi nebezpečná překážka a vy budete muset nasadit všechnu sílu na její odstranění.

RAK

V milostném vztahu to bude hodně divoké, žárlivé a plné divokých hádek. Vyloučeny nejsou ani emocionální výbuchy, proto kroťte svého hádavého ducha, stejně na to nemáte dlouhodobě dech.

A nemůžete za ty hádky tak trochu i vy? I když tohle slyšet nechcete, je dobré si to přiznat. Patříte mezi znamení, která tento týden nikdo nechce potkat, protože by se s ním lidé mohli dostat do křížku.

LEV

Jestliže se vypravíte někam na chalupu nebo prostě někam ven, ať vás ani nenapadá probírat rodinný rozpočet. Vaše slabé nervy by to v tuto chvíli neunesly.

Vyhýbejte se mluvení celkově, váš krk je indisponován. Měsíc nebude nakloněn lásce, takže si hlídejte své emoce. Snadno byste totiž mohli sklouznout k nějaké té nevěře. Na to není úplně nejlepší doba.

PANNA

Dostanete ke slovu spíše rozum a logiku, city budou někdy v koutě plakat. Nedejte se ve svém nadšení pro pravdu strhnout k nějaké zdrcující kritice, hlavně ne v práci. Nevzniklo by z toho nic dobrého.

Budete také prožívat pocit bezmoci, když budete násilím prosazovat něco, co ale úplně nemůžete ovlivnit. Soukromý život by mohla trochu pokazit nedorozumění s rodinou nebo příbuznými.

Potřebujete pro sebe hodně času, to ale neznamená, že všem budete mluvit do života. Tento týden na to vaše okolí opravdu nebude zvědavé a bude se vám raději vyhýbat, protože by střet s vámi nemusel dobře dopadnout.

VÁHY

Vyhovte své vnitřní touze po dálkách, a jestli můžete, vyrazte někam na hezkou dovolenou, která vám ukojí vaše touhy.

Většinu svých úkolů zvládnete díky své diplomacii. Prohrávat budete jen tam, kde si své názory budete prosazovat násilím. Mějte se na pozoru, abyste se ve svém životě nedělili o lásku ještě s někým.

ŠTÍR

Jste pod velkým vlivem svého partnera. Tušíte, že si lidé ve vašem okolí vypráví vtipy na váš účet? Vám je to ale fuk, pro lásku jste schopni obětovat opravdu hodně.

Tvůrčí energie máte spoustu, ale opět se ozve váš starý problém. Naprosto nesnášíte prohru, což by se mohlo projevit hlavně v tom pracovním životě. Během následujících dní máte šanci na proměnu a ukázat svou autoritu.

STŘELEC

Zdraví, síla a společenské schopnosti. To jsou témata, která by vás měla v současné době vést k tělesnému cvičení, větší sebekázni a vedení čistého soukromého života.

Vztahy se stejně starými osobami budou bičovat vaší fantazii. Spolehněte se na svou nejsilnější stránku. Tou je bystrý intelekt. K překonání vaší náladovosti bude zapotřebí být objektivní.

KOZOROH

Věnujte se stravě a vyhněte se jídlům, která vyvolávají kvašení. Váš imunitní systém volá spíše po vitamínech.

V práci vám chybí nadhled, proto si v zaměstnání hlídejte své reakce. Jestliže je neudržíte pod kontrolou, dejte si večer nějakou zklidňující lázeň s přidáním meduňky a lžící medu. Vyrovná to vaši hormonální hladinu.

VODNÁŘ

Začátek týdne není moc nakloněn k tomu, abyste zvládli práci, kterou jste si dnes naplánovali, ale nakonec to zvládnete.

Myslete na to, že kdo není schopný přehlížet chyby svého protějšku, ten si proti sobě systematicky vychovává nebezpečného nepřítele. Vzpomeňte si na to, až si budete myslet někdy, že máte navrch.

RYBY

Ke slovu se dostane spíše rozum a logika než vaše city. Na poli lásky můžete jásat, protože vám vstupuje do života. Díky tomu vystupujete sebevědomě a se šarmem.

Nabízí se vám také možnost okouzlujícího vzhledu, což je ale výzva, které je potřeba se chopit. Vyvarujte se generačním sporům a nic nevysvětlujte. Zkušenosti jsou nepřenosné a vy to víte.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články