Horoskop: Známe nejzákeřnější znamení zvěrokruhu. Od těchto lidí dejte raději ruce pryč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Horoskop zakernost
Zdroj: Shutterstock

Znamení zvěrokruhu o nás může vypovídat mnoho. Určuje naši povahu, naše schopnosti, slabé a silné stránky. Někteří lidé patří ke klidným, milým a spolehlivým, jiní se ale jeví zcela jinak, než jací ve skutečnosti jsou. Jaká znamení jsou ta nejzákeřnější ze všech?

Možná k nim patříte právě vy, aniž si to uvědomujete. Nebo máte někoho takového ve svém okolí, jenom vás ještě nenapadlo, že vás ten člověk zneužívá a časem se k vám zachová tak, jak byste neočekávali. Prozradíme vám, kdo se jako kamarád jen tváří, a kdo je skutečně zákeřnost sama.

Štír

Lidé ve znamení Štíra jsou přesně takoví, jako štír sám o sobě. Na první pohled se tváří, že pro vás nepředstavují žádné nebezpečí. Pokud se k nim ale přiblížíte dostatečně natolik, aby vás mohli ranit, nejspíš to udělají.

Nevšímají si vás, pokud s nimi nejste v blízkém kontaktu. Jakmile se pro ně ale stanete zajímavými, dříve či později vás zradí, bodnou vám kudlu do zad. Štíři jsou podle všeho jedni z nejmazanějších a nejlstivějších znamení vůbec.

Lev

Lev udělá cokoli, aby upoutal vaši pozornost. Ale proč? Ve skutečnosti jen proto, aby se k vám mohl nakonec otočit zády. Jakmile se jim otevřete, oni vás zradí a využijí ve svůj vlastní prospěch.

Lev je znamení, které touží po slávě. A půjde klidně přes mrtvoly, pokud to bude nutné. Pokud si má Lev vybrat, zda se stane středem pozornosti, nebo zda zachrání přítele v nouzi, nezvolí druhou možnost.

Panna

Panny nejsou jenom lstivé a zákeřné, ale také velmi chytré. Dokážou využít svou inteligenci k tomu, aby si vás získali na svou stranu a mohli čerpat z vaší dobroty, dokud se jim to bude hodit. Jakmile ale zjistí, že už z vašeho přátelství nic nekouká, odkopnou vás.

Právě spojení jejich povahy a inteligence je vražedným nástrojem, který trhá duše a láme srdce těm, kteří se rozhodli Pannám věřit. Pokud ve svém okolí někoho takového máte, dobře se rozhodněte, zda mu skutečně chcete věřit.

Beran

Berani nesnáší, když jim někdo krade pozornost, když si z nich někdo dělá legraci a považuje jejich přátelství za samozřejmost. Snadno vybuchnou a nenávist, kterou si k vám po celé roky pěstovali, pak dají najevo.

Pokud máte přítele Berana a často si z něho děláte legraci, věřte tomu, že jednoho dne pohár jeho trpělivosti přeteče. A nebude ho zajímat, že to byla pouze sranda. Dá vám to celé sežrat.

Býk

Lidé ve znamení Býka jsou podle astrologů často předurčeni k tomu, aby se z nich stali zločinci a násilníci. Nenechají si mluvit do života a jen těžko se s nimi vychází. Nesnáší, když se o ně někdo stará a přehnaně zajímá.

U nich pravděpodobně narazíte na rčení: Pro dobrotu na žebrotu. Nesnažte se Býkovi pomáhat s jeho osobními problémy. On se vám odvděčí jedině tím, že vás stáhne s sebou, nebo hůře, že se z problémů dostane a přehodí je na vás.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články