Víkendový horoskop: Jedno znamení možná potká spřízněnou duši. Bude to to vaše?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Víkend je za dveřmi a s ním i očekávání relaxu a pohody. Ne u všech znamení to ale bude růžové. Najdou se situaci, v nichž oceníte dobrou radu. Náš horoskop je jich plný.

BERAN

Konstelace vám ukážou v pravém světle přátele a skupiny, do kterých jste se začlenili. Odhalí vám jedince, kteří si pro sebe sobecky urvou vždy to nejlepší nebo na sebe vždycky strhávají pozornost.

Vaše ego bude tak velké, že s těmito nepřejícníky přerušíte kontakt. Budete mít čas na lidi, se kterými souzníte a nenechají vás na holičkách.

BÝK

Víkend budete mít úspěšný po všech stránkách. Energie vám je nakloněna, tak jednejte rázně a bez otálení.

Budete se rozhodovat hlavně na základě emocí a vaše srdce je v těsném závěsu za nimi.

Volné dny budou plné divoké jízdy a dobrodružství, trochu jako na horské dráze. Přišel čas, abyste ukázali své vůdčí schopnosti.

BLÍŽENCI

To, že narovinu říkáte, co si myslíte, může mít dvě různé situace. Buď zjistíte, že jste měli v něčem pravdu, a vaši oponenti si budou sypat popel na hlavu, nebo se objeví fakta, která vaši domněnku vyvrátí, a někdo vás bude nutit, abyste přiznali svůj omyl.

To vzhledem ke svému egu a nátuře neuděláte ani omylem. Tak raději někam zmizte, protože z ostudy si bude lízat rány ještě další dny.

RAK

Pokud neumíte prodat svůj talent, zkušenosti nebo vědomosti, konečně se to naučíte. Cenit a vážit si začnete hlavně sami sebe, toho, co umíte, a hvězdy vám propůjčí trochu drzosti. Už se nebudete krčit v koutě, ale budete se drát dopředu.

Smůlu budou mít ti, kteří se jen naparují, budou se vás snažit zastínit, ale nesahají vám ani po kotníky. Dáte jim za vyučenou, příště už si to nedovolí.

LEV

Budete trpět v davu lidí, protože budete mít pocit, že se vás někdo snaží zastínit a bude vás přehlížet.

Vy ale nejste středobodem vesmíru, proto nenadřazujte sebe nad potřeby ostatních. Jinak si několik z nich podáte tak zhurta, že o víkendu se budete jen omlouvat. Svitne vám, že jste byli hrubí a nespravedliví, což vás bude opravdu mrzet.

PANNA

Sami sobě budete házet klacky pod nohy, protože se budete snažit dodržovat každodenní režim. Pocítíte frustraci z toho, jak málo času máte na zábavu a léto.

Nemusíte ale jen pracovat, myslete i sami na sebe, abyste měli prostor na relaxaci a pohodu. To se o víkendu skvěle povede.

VÁHY

Budete obdařeni neskutečnou kreativitou, představivostí bez hranic a schopností ohromit ostatní. Úspěchu se dočkáte hlavně v případě, že jste umělci.

Pokud máte za sebou nevydařený vztah, konečně se osvobodíte od minulosti. Je možné, že o víkendu byste dokonce mohli někoho potkat. Že by spřízněná duše? Zadaní zase začnou přemýšlet o potomkovi. Možná se i zadaří.

ŠTÍR

Jestliže máte tendence hrabat se svým nejbližším v osobních věcech, o víkendu to nedělejte, protože tvrdě narazíte. Tuto lekci dostanete vždycky jednou za půl roku, abyste si uvědomili, že nemáte strkat nos tam, kam nemáte.

Hvězdy vám naznačují, že byste čas a energii měli věnovat sami sobě a myslet hlavně na to, co je příjemné vám.

STŘELEC

Při rozhovorech zhluboka dýchejte, protože se dozvíte něco alarmujícího, co se vás týká.

Budete neskutečně pravdomluvní, sice to občas někoho zabolí, ale vesmír vám uštědří lekci, abyste sami poznali, jaké to je.

Lidem, kteří vám tyto nepříjemné věci sdělí, buďte vděční. I když se to zatím nezdá, v budoucnu pochopíte, že vám to jen pomůže.

KOZOROH

O víkendu počítejte s náhlým finančním propadem, protože v obvyklém termínu nedorazí platby, se kterými jste počítali. Nicméně do víkendu všechno dorazí, a vy si tak budete moci užít klidné a volné dny.

Mělo by to pro vás být ale dobré ponaučení v tom, že nemáte jít s penězi na krev.

VODNÁŘ

V duchu si projděte, co jste za půl roku udělali pro ostatní, ale tento týden se držte zpátky.

Je totiž čas stanovit si hranice vašim dobrým skutkům a dát najevo, že tady nejste jen proto, abyste druhým pomáhali. Prospěje to lidem, kteří na vás spoléhají. Díky vám dospějí a nebudou muset čekat, že jim vždycky přispěcháte na pomoc.

RYBY

Jako navigace vám poslouží intuice a na první dojem bláznivé sny. Budete duchovně naladěni, a když k tomu přičtete schopnost předvídat budoucnost, všemu špatnému se vyhnete.

To, co vám hvězdy nadělí duchovně, to vám ale uberou na tělesné kondici. Proto si o víkendu dávejte pozor na zranění.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články