Horoskop: S těmito lidmi jednoduše nic nehne. Dle zvěrokruhu patří mezi největší lenochy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý někdy potřebuje po náročné práci odpočívat. Jenomže někteří lidé potřebují odpočívat i bez práce. A mnoho jich dokonce odpočívá, protože jsou unavení z odpočinku. Někdy vlastně ani člověk ležet nechce, ale je příliš líný na jakoukoli jinou činnost.

Taky máte kamaráda, který odmítne jakékoli pozvání na akci, protože se mu nechce? Nebo sourozence, co po vás chce neustále něco podat, i když je to půl metru od něho? Možná v tomhle popisku ve skutečnosti vidíte sami sebe, že?

Někteří lidé jsou jednoduše od přírody líní a jejich nejoblíbenější činností je sezení nebo ležení a spaní. Do společnosti jdou jenom výjimečně a nechce se jim nikdy nic. Která znamení v tomhle ohledu dominují? Známe odpověď.

Nejlínější Střelec

Střelec je podle všeho nejlínější znamení zvěrokruhu. Nebaví ho skoro nic. Někdy je unavený z ležení, takže si jde sednout k počítači, ale ani tam dlouho nevydrží.

Pokud vám některý z vašich kamarádů desetkrát za den napíše, že se nudí, můžete si být jisti, že je to Střelec.

Vodnář nedokáže zůstat u jedné činnosti

Vodnář musí neustále něco dělat. Problém je, že u ničeho nevydrží dlouho. A potom už je líný se k práci vracet a dodělávat ji.

I kdyby to bylo to poslední na světě, co může dělat, raději by jenom ležel a zíral do stropu, než aby šel domalovat ten obraz z minulého týdne.

Býci si šetří síly

Mezi Býky jsou lidé, kteří neustále očekávají, že se jim bude síla hodit někde jinde. Dopoledne odpočívají, protože je odpoledne čeká těžká práce.

Jenomže odpoledne jim kamarád napíše, že mají druhý den sraz, a oni proto raději odpočívají, aby měli na sraz sílu. A po srazu samozřejmě jsou příliš líní na práci, která už měla být dávno hotová, takže opět jenom odpočívají.

Lev pánem domácnosti

Ať už je Lev muž, či žena, má rád svůj klid a je především pánem domácnosti. Takže jeho protějšek doma dělá všechno od vaření přes uklízení i přibíjení poliček.

Z žen po boku Lva se tak stávají domácí puťky, z mužů podpantofláci. A pokud se sejdou v jednom páru dva Lvi, nechceme si ani představovat, jak to u nich doma vypadá.

Pohodlné Ryby

Ryby udělají všechno proto, aby se vyhnuly tvrdé a náročné práci. Jsou ideální do kanceláře, kde mohou celý den sedět a zaměstnávat spíše svůj mozek.

Jakákoli chůze, která je delší než od stolu k automatu na kávu na chodbě, je pro ně zatěžující. I tak ale mají tihle lenoši docela spokojený život.

Rakovi všechno trvá roky

Rak je snílek. Přeje si dokonalý domov, knihu v ruce a pohodlné křeslo. Ve skutečnosti má ale jenom to křeslo, knihu a plnou hlavu nápadů, které jen tak nezrealizuje.

Rak totiž vymyslí skvělý plán na to, jak by mohl jeho domov vypadat, trvá mu ale roky, než udělá jen ty základní první krůčky.

Zdroj: astrology-zodiac-signs.com, britannica.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články