Horoskop: S těmito lidmi jen tak hádku nevyhrajete. Nejtvrdohlavější znamení zvěrokruhu musí vždy mít poslední slovo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Jsou jedinci narození ve znamení Berana opravdu těmi, kteří musí vždy mít ve všem pravdu? Hvězdy nadělily schopnost argumentovat a stát si zas svým hned několika znamením. A my vám je teď představíme.

S někým se zkrátka nemá cenu hádat. I když už třeba ví, že nemá pravdu, jen proto, že potřebuje vyhrát, neuzná chybu a bude vás přesvědčovat o naprostém nesmyslu.

A to možná tak dlouho, až mu nakonec uvěříte. Tihle lidé mají totiž neuvěřitelné přesvědčovací schopnosti.

Vytrvalý Býk

Známkou Býka je vytrvalost. Stejně tak jako zvířata, která si jdou tvrdě za svým, ani lidé narozeni ve znamení Býka se jen tak nevzdávají.

Když se jim něco nedaří, zvednou se a pokračují tam, kde skončili. A díky tomu se jim nakonec podaří dosáhnout dobrých výsledků.

Jejich vytrvalost se ale projevuje nejen na činech, které konají, ale také na tom, že musí mít vždy poslední slovo a přesvědčit ostatní, že právě jejich cesta je ta nelepší.

Ti, kteří nesouhlasí, se automaticky stávají nepřáteli. Býk proto jen těžko hledá věrné kamarády, kteří by ho byli ochotni následovat kamkoli.

Arogantní Lev

Lev je znamení arogantní, které zkrátka nedokáže přiznat svou chybu. A proto, když dojde na hádku, ačkoli třeba už dávno ví, že se mýlí, neuzná to.

Mnohdy tak přesvědčí ostatní k něčemu, k čemu je vlastně ani přesvědčit nechtěl. Ve výsledku ale má radost, protože nemusel přiznat, že se spletl.

Vášnivý štír

Štírova tvrdohlavost pramení z vášně. Když se pro něco nadchne, nikdo ho nezastaví. A to ani v případě, že se mu nedaří.

Štír si něco zamiluje a bude to dělat tak dlouho, dokud v tom neuspěje. A rady ostatních, že dělat něco jiného by v jeho případě dávalo větší smysl, nebere příliš vážně.

Rebelský vodnář

Vodnář je sice znamení vody, ale rozhodně to neznamená, že je jeho povaha klidná jako hladina rybníka za bezvětří. Naopak.

Jedinci narozeni v tomto znamení musí jít vždy proti proudu, takže pokud má někdo nějaký názor, oni vždy musí mít ten přesně opačný.

A nezáleží na tom, o co se jedná. Vodnář se zapojí do jakékoli hádky, i když se ho třeba netýká, nebo ho absolutně nemusí zajímat.

Chce zkrátka ukázat, že je rebel, že je jiný, ale že jeho odlišnost je ta správná. Takže bude přesvědčovat klidně celý sál o tom, že právě jeho názor stojí za vyslechnutí.

Neústupný Beran

Nebylo by to pět těch nejtvrdohlavějších znamení zvěrokruhu, kdyby mezi nimi nebyl Beran.

Jakmile se Berani pro něco rozhodnou, nic je nezastaví. Ani rodina, ani nejlepší přátelé. Beran si půjde za svým přes jakékoli překážky a kdo se mu postaví do cesty, nedopadne dobře.

Zdroj: msn.com, astrology-zodiac-signs, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články