Horoskop: Toto jsou nejžárlivější znamení horoskopu. Zpozorněte, nebo vám pořádně zavaří

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás už určitě zažil žárlivou scénu a je jedno, jestli to bylo z vaší strany nebo ze strany partnera. Nikdy to není příjemná situace, ale je to součástí našich životů. Jak jsou na tom jednotlivá znamení horoskopu? Která žárlí nepřiměřeně a která zase skoro neví, co to žárlivost je?

BERAN

Berani jsou jedni z největších žárlivců, a je proto lepší se jim v tu chvíli raději klidit z cesty. Jednají totiž rychle a bez rozmyslu.

Je to velmi výbušné znamení a žárlení těžko udrží pod kontrolou. Proto by mu raději nikdo neměl dávat k žárlení příležitost. Jestli mu ji dáte, raději utíkejte někam hodně daleko.

BÝK

Když už Býk začne žárlit, musí k tomu mít opravdu pádný důvod. Tohle znamení totiž jen tak něco nerozhodí. Býci jsou trpěliví, klidní a rozumní.

Na veřejnosti se od nich určitě žádných žárlivých scén nedočkáte, ale rádi si o tom s vámi promluví doma. Ale hezky v klidu, žádné divoké hádky.

BLÍŽENCI

U Blíženců nikdy nevíte, čím vás překvapí. Ve vztahu totiž dovedou udělat žárlivou scénu, i když k tomu nemají důvod.

Záleží na tom, jak se vyspí, protože jindy zase budou dělat, že se nic neděje a všechno vám odpustí. Blíženci vás dovedou zkrátka vždycky překvapit, pozitivně i negativně.

RAK

Ano, i takové klidné znamení, jako jsou Raci, žárlí. Ale žárlí potichu, v sobě. Uvnitř se ale žárlivostí hodně užírají, ale nikdy to neventilují a nedají vám to najevo.

Žijí pro lásku, rodinu a snesou vám modré z nebe. Prostě všechno, co vám na očích uvidí. Nedávejte jim důvod k žárlení, buďte věrní a oni pro vás udělají všechno.

LEV

Lev touží po pozornosti a špatně snáší, když věnujete pozornost někomu nebo něčemu jinému než jemu.

Ať se objeví kdekoliv, touží po tom, aby lidé sledovali jen je. Proto byste se raději na nikoho neměli ani podívat, protože Lvi budou žárlit i na vaši kamarádku. A dají to hlavně opravdu hodně najevo.

PANNA

Panny často trpí nízkým sebevědomím, takže ostatní berou jako konkurenci. Všechno vychází z jejich perfekcionismu a přehnaně kritického myšlení.

I sebemenší impuls u nich vede k žárlivosti, hold všechno vidí zbytečně černě. Budou žárlit na vaše rodiče, sourozence, kolegy z práce i kamarády.

Chvíli jim ale bude trvat, než to na sobě dají znát. Nejdříve se vám odcizí a pak to řeknou pěkně nahlas.

VÁHY

Váhy nemají rády konflikty, nevyhledávají problémy, takže žárlivost se snaží nedávat najevo. Moc dlouho je v tom ale raději nenechávejte, protože je možné, že pak z ničeho nic vybuchnou.

Ale mají skvělou vlastnost, kterou všichni bohužel nemají. A to je pochopení.

ŠTÍR

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu? Určitě to jsou Štíři. Moc lidem nevěří, což je vede k tomu, že svého partnera budou obviňovat úplně ze všeho.

A to i z věcí, které se nestaly. Žárlí na všechny, kteří se okolo jejich miláčka točí. Prostě ho chtějí jen pro sebe a mají strach. Buď jen stojí a mlčí, nebo to dají pěkně nahlas najevo.

STŘELEC

Střelci jsou věční optimisté, ti přeci nemají důvod žárlit. Vždyť to ani neumí. A když už nastane něco takového, jak se jejich žárlivost projeví? Naprostou ignorací.

Chvíli to jejich partnerovi bude trvat, než na to přijde. Možná proto bude mít partner nějakou dobu ve vztahu pocit, že Střelci nikdy nežárlí.

KOZOROH

Kozorozi moc nežárlí, většinou mají totiž pocit, že pro to není důvod. A to i když občas by svého partnera hlídat mohli.

Ve vztahu jsou to ale pohodáři, ale jedna věc jim vadí hodně. Žárlí totiž na úspěchy ostatních, ale většinou to umí skrývat. Své emoce nedávají moc najevo.

VODNÁŘ

Pokud s vámi chce být Vodnář, tak k vám opravdu něco cítí a chce, aby to bylo oboustranné. Jestliže tyto city nesměřují k němu, tak je to samozřejmě špatně a Vodnáři začnou žárlit.

Ale pokud už jste spolu ve vztahu, tak je jim žárlivost cizí. Mají vás a stoprocentně vám věří. Neměli byste je zklamat.

RYBY

Ryby žárlí hodně a je to určitě tím, že jsou hodně nejisté. Pokud začnou žárlit, vnímají to jako soutěž.

Najednou začnou pochybovat, jestli jsou pro vás dost dobré, stáhnou se a uzavřou se.

Měli byste jim ukázat, že nikoho jiného nechcete, jen je. Pokud je přesvědčíte, bude všechno zase zalité sluncem.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články