Horoskop: Vaše okolí se hemží příšernými lidmi. Tohle jsou jejich nejhorší vlastnosti

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

O všech dobrých vlastnostech si přečtete všude, ale co takhle otevřít Pandořinu skříňku a podívat se na vlastnosti, které tak úplně pozitivní nejsou. Jaké špatné poznávací znamení máte podle hvězd zrovna vy a čím rozčilujete své nejbližší? Je čas se zase poznat trochu více.

BERAN

Berani jsou sami sebou až moc posedlí. Zbytečně hledají všude všechno špatné, a to i ve věcech, ve kterých nic zlého není.

Hádají se kvůli maličkostem, jsou paličatí a hluční. Proč je musí být všude tolik slyšet? Ptá se jejich okolí. Sebestředný a hádavý Beran v mžiku splane a hoří.

BÝK

Býci jsou líní. Potřebují pořád nějakou motivaci, aby začali konečně něco dělat. Jinak je hezké, že stojí nohama na zemi a přemýšlejí o financích.

Jenže všeho moc škodí a Býci by si i pro korunu nechali kolena vrtat. Nemuseli by být takoví škrti.

BLÍŽENCI

Blíženci jsou manipulátoři a ještě k tomu věčně nespokojení. Říká se o nich, že jsou podvodníci s dvěma tvářemi.

Potíž mají také v tom, aby věci dotáhli do konce. Nápadů sice mají hodně, vždycky se pro ně nadchnou, ale brzy je to zase přejde.

Nejen, že mají rozdvojenou osobnost, ale také všechno potřebují dvakrát. Pozor by si měli dávat hlavně v partnerských vztazích. Dobré by bylo si také umět přiznat chybu.

RAK

Raci jsou až přehnaně žárliví, náladoví a vášniví. Pořád potřebují někoho, kdo je bude kontrolovat a mají tendenci k manipulaci.

Dávat by si také měli pozor na to, co jim říkají ostatní, protože by neměli všemu věřit. A jejich problém je také to, že si nechají spoustu věcí nakukat.

LEV

Lvi mají často problém s žárlivostí, i když nemají na co. Vede je to k zhroucení. Všechno se nemusí točit jen okolo nich, už by to konečně měli pochopit.

Co se takhle někdy přizpůsobit druhým? Měli by na tom začít pracovat. A smířit se s tím, že ne vždy mají pravdu.

PANNA

Ve všem Panny hledají to špatné, neumí se zkrátka soustředit na to hezké. Díky milým maličkostem ale budou mít všechno snazší a bude se jim lépe dýchat.

Jsou otravní puntičkáři a všechno musí mít dotažené do posledních detailů. Na prvním místě je u nich čistota, pořádek a hygiena, ale nemuseli by to tolik přehánět.

VÁHY

Že jsou Váhy váhavé, je dost známé. Vždycky potřebují všechny možnosti, rozhodují se opravdu dlouho a na všechno mají čas. Pro ostatní je to velmi otravné.

Potřebují mít také všechno drahé, značkové a krásné, což nejen jim dělá díru do peněženky.

Váhy nemohou být sami, prostě musí mít vždycky partnera. Bez něj šťastné nebudou.

ŠTÍR

Bezohlední Štíři. Nikomu nevěří, jsou majetničtí a přehnaně podezíraví. Co se naučit, co je to tolerance? To je skoro sprosté slovo pro toto znamení.

Perfektně umí i kritizovat. Ostatní by si měli dávat pozor na to, co před nimi říkají. Nic u nich totiž dlouho nevydrží a na nikom nenechají nit suchou.

STŘELEC

Střelci jsou až moc nemotorní. Umí urazit ostatní tak, že na to jejich okolí nikdy nezapomene. Nevidí si zkrátka do pusy.

Umí slibovat a slibovat, ale sliby chyby. Až moc plýtvají energií i penězi. Měli by si někdy odpočinout a navíc naučit šetřit. Svým časem i penězi.

KOZOROH

Kozorozi by měli přestat být pořád tak vážní. Měli by být trochu milejší a nevracet každou urážku. Jsou to manipulátoři a potřebují dosáhnout všeho, co si zamanou.

Je hezké, že se nikdy nevzdávají, ale měli by občas myslet i na ostatní. Měli by přestat ubližovat svým nejbližším.

VODNÁŘ

Vodnáři létají pořád někde v oblacích. Mají problém s tím, že věří každému, což ale určitě není dobře. Ostatní toho totiž akorát využívají.

Celý svět je jim bližší než jejich rodina. Neměli by zapomínat na ty, které mají nejraději.

RYBY

Ryby jsou průkopníci v sebelítosti. Nedělá jim problémy lhát, čímž se ani netají. Raději by jim to ale nikdo neměl říkat, jinak vám něco udělají.

Tváří se, že všechno znají a že byli všude, ale jsou to jen snílci. Tito lidé by si měli více věřit, protože nemají sebevědomí a občas mají opravdu děsné stavy. Měli by na tom začít pracovat.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články