Horoskop: V 6 znameních se rodí ti největší blázni. Prozradíme vám, kdo z vašich přátel je nejstřelenější

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se nikdy nezmění a puberta je bude provázet až do důchodu. A teď nemluvíme o akné a dalších vzhledových rysech, ale spíše o tom, že někteří lidé jsou zkrátka stále samý vtip, jejich dětská duše vymýšlí neustále věci, na které už by mohli být dospělí, a žádná šílenost jim není cizí. Která znamení mají k bláznivosti největší předpoklady?

Někdy vás možná napadne šílenost, která by stála za zkoušku, pak se ale té myšlenky vzdáte jen proto, že je to trapné. Nechcete si před ostatními připadat jako blázen, a i když vás třeba něco láká, raději se toho vzdáte, protože je to čisté bláznovství.

Jenomže jiní lidé tohle neřeší. Šílené nápady jsou u nich na denním pořádku a příliš nepřemýšlí nad tím, že to, co dělají, je třeba divné nebo se úplně nehodí pro lidi jejich věku. Ti největší blázni se rodí především v těchto šesti znameních a my vám prozradíme, jak se u nich šílenosti projevují.

Nejšílenější ze všech je Blíženec

Blíženci jsou blázni, kteří každý den vymyslí nějakou šílenost. Občas vás to pobaví, jindy vyděsí. Každopádně kdykoli je potřeba vyřešit nějaký problém, oni najdou to nejméně pochopitelné řešení. Ve výsledku pak ale mívají pravdu, takže se jich možná v krizových situacích raději držte.

Štír vás nepřestane překvapovat

Štíři jsou sice zprvu uzavření a spíše introvertní, ale pokud je dobře poznáte, zjistíte, že se chtějí bavit. A to opravdu originálně. Snad každý týden vás vytáhnou na nějaký šílený adrenalinový zážitek a vy s nimi zažijete tolik bláznovství, kolik jen za život zažít lze.

Divoký Střelec má vždy nějaký ten vtip

Střelci nesmí chybět na žádné párty. Dokážou si ze sebe udělat legraci a moc rádi vypráví šílené vtipy, které mnohdy nedávají smysl. Jenomže občas se stane, že to přeženou a zachovají se třeba nevhodně, nebo zavtipkují na úkor někoho, kdo to už psychicky nezvládne. Ani to ale jejich povahu nezmění.

Býk spoléhá jenom na humor

Pokud máte kamaráda Býka, jste buď nejšťastnější člověk na světě, nebo vás váš kamarád šíleně štve. Kdykoli je totiž někomu smutno, Býci spoléhají na to, že pokud si nasadí žertovnou čepičku a budou ze sebe dělat cvoky padáním na podlahu, rozesmějí vás. Jenže pokud to nefunguje, pravděpodobně jste z toho ve výsledku ještě více vykolejení.

Váhy nemají žádné limity

Váhy nic nezastaví. I to, co vypadá jako úplně nejšílenější věc na světě, je pro ně realita, kterou by měly vyzkoušet. S lidmi, kteří se narodili v tomto znamení, se rozhodně nudit nebudete. Když je nejhůř, dokážou udělat tak šílený obličej, že se i ten největší kakabus zasměje. Jsou totiž pro jakoukoli srandu, pro kterou možná jiná znamení nemají dost odvahy.

Vodnář jako hrdý cvok

Vodnáři jsou lidé, kteří jsou blázni se vším všudy. A navíc to o sobě hrdě prohlašují. Kdykoli se vyskytne někdo, kdo tvrdí, že je tak trochu blázen, oni se musí pokusit ho překonat. A takové soutěže v šílenostech často dopadají… No zkrátka šíleně, ať už ve zlém, nebo v dobrém.

Zdroj: myastrosecrets.com, astrology-zodiac-signs.com,britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články