Horoskop: V těchto znameních se narodili ti největší pijani. Tyto lidi jen tak nepřepijete

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Skoro žádná vtipná historka nezačíná nad limonádou. Většinou jde spíše o tuplák piva, sklenku vína, pár panáků, a následně cokoli, co teče. Párty plné alkoholu mohou skončit v mnoha případech špatně, pravda ale je, že za sebou nechávají také plnou řadu skvělých zážitků. A tam, kde se pije, se někteří lidé objevují častěji než jiní.

Některá znamení se alkoholu vyhýbají, jiná s ním nemají problém, ale nemusí zrovna obcházet jeden bar za druhým. Pak jsou tu ale lidé, kteří nechybí na žádné větší události, a pokud zrovna sedí doma, alespoň si večer otevřou láhev vína nebo si k televizi dají pivo.

Jak souvisí vaše znamení s alkoholem? Co říká astrologie o těch, kteří patří k těm největším pijanům? Podívejte se na přehled těch, kdo alkoholu holdují nejvíce. Možná konečně pochopíte, že váš kamarád má lásku k pivu zkrátka v krvi. Tedy alespoň podle hvězd.

Beran odvážlivec

Jakmile začne Beran pít, můžete si být jisti tím, že se stane něco velkého. Lidé narození v tomto znamení se totiž stávají s každou skleničkou odvážnější a pak mají pocit, že je dobrý nápad se vyznávat z pocitů, nebo si hrát na hrdiny a předvádět nejrůznější kaskadérské kousky. Pak ale často končí nejen se zlomenou nohou, ale i se zlomeným srdcem.

Býk milovník

V Býkovi posiluje alkohol touhu po tělesném kontaktu. Takže pokud se vám někdo v tomto znamení líbí, možná máte šanci, pokud ho pozvete na skleničku, pak na dvě, tři… Z párty Býk nikdy neodchází sám a ráno se často probouzí i vedle někoho, koho ještě předchozího dne neznal.

Blíženci stačí k opití pivo

Blíženci se tvrdému alkoholu spíše vyhýbají. Milují ale pivo. Hodně piva. Nemají problém do sebe během jednoho večera nalít několik litrů, což samozřejmě, i přestože jsou zvyklí pít, obvykle vede k opilosti. Pak většinou barman musí daného chudáka budit při zavíračce a posílat ho domů taxíkem.

Raka jen tak nepřepijete

Rak je rodilý pijan. Obvykle pijí spíše v malé společnosti přátel nebo rodiny, ale zatímco ostatní jsou brzy opilí, oni si s chutí vychutnávají několikátý drink a nerozumí tomu, proč se ostatní válí po podlaze. Držet s Rakem v pití krok je zkrátka problém. Nejraději mají Raci víno a vaječný likér.

Lev ztrácí veškeré zábrany

Pokud máte kamaráda, který se na párty bez problémů svlékne donaha, začne tancovat na stole, nebo provádí trapné a hloupé věci, které by střízlivý nikdy neudělal, pravděpodobně je to lev. Lvi s alkoholem ztrácí zábrany a naštěstí si pak ráno příliš nepamatují, co se v noci dělo. Jinak by se asi hanbou propadli do země.

Panna pije, co je zrovna nalito

Panny nemají problém s ničím. Dokážou strávit v baru klidný večer s kolou, ale pokud se nalívá alkohol, nedrží se zkrátka. Panna vypije obvykle to, na co ji někdo pozve. Nemá ale tendenci se sama opíjet. Mnoho lidí ale o svých přátelích ví, že je s nimi v opilosti sranda, takže většinou není problém se k nějakému tomu drinku dostat.

Zdroj: yourtango.com, britannica.com, astrology-zodiac-signs.com
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články