Horoskop: Z nejubrečenějších znamení zvěrokruhu vám pukne hlava. Slzami řeší úplně všechno

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Emoce jsou samozřejmě dobrá věc a je dobré je dávat najevo. Ale všeho moc škodí, což je příklad i těchto znamení. Ta dávají emoce, hlavně tedy pláč, najevo opravdu hodně a nedělá jim problém projevovat se na veřejnosti. Patříte mezi tyto uplakánky také?

RYBY

Asi nikoho nepřekvapí, že největšími uplakánky jsou Ryby. Ty jsou stejně jako Raci velmi sentimentální a člověk u nich nemůže brát nic na lehkou váhu nebo říct něco jen tak, protože je to může hned zranit.

Jejich vnitřní „já“ se hned rozpláče, zvlášť když je něco trápí. A nemyslete si, že je to hned přejde, Ryby jsou schopné brečet několik hodin. Mají tendenci si skoro až vyplakat slzné kanálky.

Jsou to lidé, kteří pláčou u filmů, knížek nebo seriálů. A nemusí tam být nic smutného nebo dojemného. Někdo si může myslet, že Ryby neberou pláč vážně, protože pláčou pořád, ale většinou k tomu má toto znamení opravdu dobrý důvod.

RAK

I Raci jsou velmi emotivní znamení a lidé, kteří se v tomto znamení zvěrokruhu narodili, se snadno urazí, naštvou a rozpláčou kdykoliv a kdekoliv.

K pláči je přiměje všechno – hněv, stres, stud, nátlak. Během pláče jim nejde rozumět a je potřeba je uklidnit, aby vám mohli říct, co se stalo.

Raci jsou zkrátka velmi uplakané znamení a očekávají, že ostatní budou stejní. Nebo minimálně je budou chápat.

Je to velmi křehké znamení, ale nikomu o tom neříká. Raci pláčou často sami doma do polštáře a trvá jim opravdu dlouho, než se dají dohromady.

LEV

Pláč Lvů je tak urputný, že nemohou až dýchat. Pláčou, i když jsou emocionálně na dně, a dokážou plakat v jakékoliv intenzitě. Ať už je to romantický film nebo svatba jejich kamaráda, budou první, kdo bude vytahovat kapesníčky.

Jsou z toho často rozpačití a nechápou, proč to neumí vyřešit jinak. Snaží se být totiž nejlepší verzí sama sebe. Ale poznávají své nedostatky a uvědomují si, že nikdy nebudou tak perfektní, jak si vysnili.

Nelíbí se jim to, jací opravdu jsou, a stydí se za to. Nicméně umějí se skvěle ovládat a nikdy by nebrečeli na veřejnosti jen tak.

Pláčou sami doma, protože si myslí, že pro ostatní je to u nich nezvyklé. Když na to ale přijde a mají k tomu důvod, jsou schopni bouchnout i na veřejnosti.

BERAN

Berani mají tendenci plakat, i když k tomu nemají důvod. Když pláčou, neberou to jako prohru a nekazí tím ostatní.

Umí to být i velmi pozitivní znamení. Když Berani čelí nepřízni osudu, většinou jsou nejprve naštvaní. Pokud ale tyto pocity trvají, většinou se prostě uchýlí k pláči.

Mohou klamat tělem a ukázat svou tvrdou tvář, aby působili silně a zodpovědně, ale v soukromí se rozpláčou. Stojí ale za zmínku, že tuto stránku osobnosti ukazují jen svým nejbližším.

ŠTÍR

Toto jsou citliví, ale také velmi naštvaní lidé. Jakmile jim někdo ublíží, rozpláčou se, ale také budou zároveň naštvaní a frustrovaní.

Umí být starostliví, důvěryhodní a vážní, ale potřebují k tomu parťáka. Když to pokazí, cítí se zranění a pláčou.

Štíři hodně pláčou, když mají vztek a pociťují frustraci sami ze sebe. Pokud ale oni nebrečí, svého okolí si moc nevšímají a rozhodně nepatří mezi největší utěšitele ostatních.

KOZOROH

Kozorozi pláčou sami v soukromí. Neustále se tváří, že je nic nerozhodí a že je nic netrápí. Ať už si to ale ostatní uvědomují, nebo ne, ve skutečnosti jsou to hodně citlivé osoby.

Každý si totiž myslí, že jsou to želvy s odolným krunýřem a mohou se do nich navážet, ale není tomu tak. Jejich fasáda je příliš silná na to, aby plakali na veřejnosti.

Je smutné vidět Kozorohy plakat, protože to dělají jen občas. Pokud se ale rozbrečí před vámi, ukazují vám tím, že vám věří. Měli byste se cítit opravdu výjimečně.

Zdroj: Psychreel.com, pinkvilla.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články