Horoskop zdraví: Komu bude před víkendem dobře a kdo potřebuje dobít energii? Známe odpověď

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
stastny par
Zdroj: Shutterstock

O zdraví bychom měli pečovat každý den. Nejen o to fyzické, ale i to duševní. Kdo na tom bude při pátku a před víkendem dobře a kdo potřebuje zvolnit? Dozvíte se v horoskopu, který sestavila autorka speciálně pro náš web.

BERAN

Máte před sebou náročné dny. Všechny povinnosti ale hravě zvládnete, pro vás totiž slunce svítí každý den.

Zůstane vám navíc dost energie na práci i zábavu. Vaše tělo je teď zkrátka na vrcholu, probouzíte se do pohody a od toho se odvíjí váš úspěšný týden.

BÝK

Od tohoto pátku byste se měli věnovat nejen své mysli, ale i tělu. Zaměřte se na sebepoznání, užít můžete jakékoliv prostředky, které jsou k tomu vhodné. Cílem je, abyste se nerozčílili kvůli každé prkotině.

O víkendu vyrazte sportovat, pokud máte nadváhu. Navíc budete roztěkaní a sport je ideální možností, jak ze sebe vybít přehršel energie a zapomenout na starosti.

BLÍŽENCI

Když jste stále mezi lidmi, snažíte se přizpůsobit potřebám druhých. Večer tak padáte únavou a nemáte energii ani čas sami na sebe.

Následující týden věnujte tedy hlavně pozornost sami sobě. Odpočiňte si, běžte na masáž, udělejte si odpoledne plné pohody a toho, co chcete dělat vy. Naladíte se tak znovu na svoje tělo.

RAK

Po dovolených se cítíte znovuzrození a velmi odpočatí. Plni energie se vrháte do práce, protože se vám po ní i docela stýskalo. Najednou máte pocit, že dokážete hodně věcí.

Vaše tělo vám teď ukazuje, že zvládnete, cokoliv si umanete, a energie pro vás není problém. Nepřeceňte síly, ať za pár dní nepadnete vyčerpáním.

LEV

V poslední době nejste schopni adekvátní sebereflexe. Vaše vědomí je rozhozeno a vy nevíte, co se sebou. Zaměřte se sami na sebe, řekněte si, kde jsou vaše silné a slabé stránky a zapracujte na nich.

Změna nepřijde hned, ale chce to čas a energii. Věřte, že to oceníte vy i vaše okolí.

PANNA

Poslední dny máte plně zaměstnanou hlavu a trápí vás spousta myšlenek. Je načase přimět ji, abyste mysleli i na něco jiného.

Například sport je ideálním způsobem, jak odvést pozornost od problémů. Navíc uděláte i něco pro svou kondičku. Dejte si pořádně do těla, pomůže vám to i psychicky.

VÁHY

Cítíte se bez energie a bez nálady? Možné je načase změnit prostředí, využít krásného počasí a užívat si co nejvíce času venku.

Aktivity, které je skvělé dělat, je nespočet. Navíc vám poskytnou více životního elánu. A to je potřeba v každém ročním období.

ŠTÍR

Chystáte-li se o víkendu na nějaký výlet na vodu, obstarejte si včas zázvorové pastilky proti nevolnosti.

Výlet by se vám mohl zkazit kvůli „žaludku na vodě“, což by vám mohlo zhoršit náladu i den. A nejen vám, ale i vašim spolubojovníkům.

STŘELEC

Energie máte na rozdávání a nejraději byste ani nešli spát. Prahnete po harmonii a splynutí duší. Jestliže máte s kým být v noci vzhůru, nebraňte se tomu.

Myslete ale i na svůj pitný režim. Vaše ledviny vás o to dost naléhavě žádají. Vynechte alkohol a zaměřte se na vodu a neslazené limonády. Ty jsou v létě stejně nejvíce osvěžující.

KOZOROH

Navzdory létu si připadáte vyčerpaní. Nic vás nebaví, všichni vás jen otravují a všechno je špatně. Nejraději byste zalezli do postele a už z ní nikdy nevstali.

To je ale chyba. I když to vypadá, že je všechno špatně, nic není tak zlé, jak vypadá. Naděje stále existuje, jen ji zase musíte najít.

VODNÁŘ

Práce bylo v poslední době až příliš a vy netoužíte po ničem jiném než odpočinku. Věnujte se mu o víkendu, ale opravdu ať je to odpočinek, s fyzickou aktivitou to nepřehánějte.

Vezměte si knížku, pusťte si oblíbený film a relaxujte. Každý den nemusíte něco dělat, vaše tělo i mysl vám za tohle zklidnění poděkují.

RYBY

Jestliže venku budou vysoké teploty, nechoďte bez slunečních brýlí a pokrývky hlavy. Také nezapomínejte na pitný režim a hodně pijte.

Snadno totiž dojde k přehřátí organismu, nemluvě o zánětu spojivek a rohovky, bolestech hlavy a naprostého vyčerpání. To by vám léto mohlo hodně nepříjemně pokazit.

Zdroj: Přehledně24

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články