Jan Punčochář z MasterChefa se pochlubil svou šikovnou dcerou. Podívejte se, co se jí tak povedlo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
puncochar masterchef
Zdroj: Dan Materna / MAFRA / Profimedia

Šéfkuchař Jan Punčochář prožil se svou malou dcerkou Rozárkou velkou životní událost. Svým sledujícím na instagramu ukázal fotografii, na níž se chlubí jejím výkonem. A na co je porotce soutěže MasterChef a tatínek tak hrdý?

„Nejlepší! Rozárka už má první rok ve škole za sebou a já jsem na ni moc pyšný. Matěj už je ve třetí třídě, neuvěřitelné,“ napsal Punčochář k fotce své rozkošné dcery, která se zrovna s úsměvem od ucha k uchu chlubí svým vysvědčením.

„Tenhle rok nebyl jednoduchý, zvlášť pro děti to byl opravdu divnorok. Ale oba to zvládli na samé jedničky, já mám ale šikovné děti,“ neskrývá nadšení muž, který se do širšího povědomí dostal jako porotce v televizním pořadu MasterChef.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

Splněný sen o restauraci

Punčochář ale může být pyšný i na své úspěchy. Splnil si sen, když si v roce 2019 otevřel vlastní restauraci. Jmenuje se U Matěje a nachází se v Praze na Hanspaulce.

Šéfkuchař nechal prostory restaurace zrekonstruovat a nabízí v ní českou klasiku s moderním pojetím a dobré pivo.

V nedávné době se mu ale podařil ještě jeden majstrštyk. Výrazně zhubl. S nadváhou bojoval roky, ale teď se mu konečně podařilo kila navíc vyběhat.

„My kuchaři jsme celoživotní degustátoři, takže je těžké si držet štíhlou linii. Celý život bojuji s nadváhou, vyzkoušel jsem všechny diety, ale jediné, co na mě zabírá, je nežrat a pohyb,“ řekl v dubnu Blesku.

Zvolil prý i odlehčenější stravu. Údajně se mu podařilo zhubnout minimálně 25 kilogramů. I malá Rozárka má tak důvod být na tatínka pyšná.

Punčochář také prozradil, že na pohyb a rodinu měl více času právě díky pandemii. Kvůli ní restauraci zavřel, aby mohl dostávat náhradu mzdy od státu.

Stůl U Matěje si ale člověk musí rezervovat hodně dopředu, takže snad nemá šéfkuchař po otevření o hosty nouzi.

Zdroj: instagram Jana Punčocháře

Autor: Marek SlaninaSouvisející články