Josef Abrhám je po smrti manželky naprosto zdrcený. To, co má v plánu, byste nečekali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Josef Abrham
Zdroj: Profimedia

Nikdo se nemůže divit tomu, že je Josef Abrhám po smrti své manželky Libušky zoufalý. A zoufalí lidé dělají zoufalá rozhodnutí. CNN Prima NEWS přišla s informací, která může být pro mnoho lidí šokující.

Když vám smrt vezme blízkého člověka, je to bolestná ztráta. Když vám ale vezme vaši životní lásku, partnera a nejbližšího člověka na celém širém světě, bolest musí být nepředstavitelná.

Josef s nikým nekomunikoval

A přesně tu nyní prožívá český herec Josef Abrhám. Poté, co nás navždy opustila naše Popelka, herečka Libuše Šafránková, nechtěl Josef s nikým komunikovat. I Libuščina sestra Miroslava, se kterou byli téměř sousedé, nejprve zavolala jeho synovi, než se odvážila kontaktovat přímo Josefa.

„Bylo to tak nečekané. Volala jsem synovci, ale on mi také nebyl schopen nic říct,“ uvedla Mirka pro deník Blesk. Řekla také, že je Josef ze smrti Libušky velmi nešťastný.

Láska na první pohled

Josef a Libuše se poznali v Činoherním klubu, kde si vzájemně padli do oka. Josefa prý uchvátila tím, že při zkoušení nedělala žádné chyby a Libuši byl Josef sympatický, přestože byl o třináct let starší.

Šli spolu na večeři, kde si začali tykat, a tak byla ruka v rukávě. Manželé byli celých čtyřicet pět let.

Často jsme je mohli na stříbrném plátně a televizních obrazovkách vidět bok po boku. Ať už ve filmu Vrchní, prchni!, nebo Svatební cesta do Jiljí. Možnosti hrát spolu nejen vyhledávali, ale také požadovali. Byli zkrátka nerozlučná dvojka v životě, na jevišti i na place.

A možná právě proto chce podle slov svých nejbližších Abrhám po smrti své partnerky ukončit svou hereckou kariéru.

Josef bez Libušky nechce hrát

Josef Abrhám je jednou z nejvýraznějších českých hereckých osobností současné doby a jeho odchod by znamenal pro českou divadelní i filmovou scénu velikou ztrátu.

Bylo by to však také pochopitelné. Vedle důvodu spojeného s Libušinou smrtí na tom navíc není už Josef dobře ani zdravotně.

V poslední době musel odmítat a přerušovat různá natáčení právě ze zdravotních důvodů. Kromě nemocného srdce a poruchy termoregulace, kdy člověk cítí neustálý chlad, mu v poslední době činí velké potíže i chůze.

Pravdou je, že na odchod do důchodu má už skutečně zasloužený nárok. Otázkou ale je, zda by ho práce naopak neodvedla od chmurných myšlenek a prázdnoty v srdci, kterou teď bez pochyby cítí.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Julie Bordášová



Související články