Konec Nebezpečných vztahů na Barrandově? Víme, jak to bude s Honzou Musilem dál

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
honza musil
Zdroj: Profimedia

Svým pořadem Nebezpečné vztahy se zapsal do povědomí diváků. Na televizi Barrandov se vysílaly epizody již od roku 2017 a fanoušci si pravidelné hádání členů rodin a přátel, kteří v pořadu vystoupili, doslova užívali. Teď by měla ale oblíbená televizní show skončit.

Čtyřiapadesátiletý Honza Musil dostal podle všeho od vedení televize informaci o tom, že už se další díly natáčet nebudou. Je to ale skutečně pravda? On sám se k tomu vyjádřil poměrně sporně, hodně informací ale nasvědčuje tomu, že se skutečně už nových dílů nedočkáme.

Nebezpečné vztahy mají být na televizi Barrandov ukončeny od konce června. Podle deníku Aha! tuto informaci Musil dostal a musel ji nekompromisně přijmout. On se však v rozhovorech s médii brání.

Jsou to jen diskuze

„Diskutuje se o tom rok, ale není nic konkrétního,“ řekl Musil pro deník Blesk. „Zatím není nic jistého, vždycky v létě sedíme a plánujeme, ale vůbec nevím, to je moc brzy, po prázdninách bude jasno,“ pokračoval s nejasnými odpověďmi.

Podle jeho kolegů Musila informace o možném zrušení pořadu velmi zaskočila a snažil se zajistit si pokračování. I tak to ale prozatím příliš nadějně nevypadá.

Během července a srpna by se měly na televizních obrazovkách objevit maximálně reprízy pořadu z roku 2017, kterými bude vysílání následně po prázdninách zcela ukončeno.

Dostane nový pořad?

Nebezpečné vztahy mají už léta nějakou tradici. Musil by rád pořad zachoval, ovšem na druhou stranu je možná jeho ukončení právě příležitostí k novému kroku vpřed.

Podle některých informací totiž dostal od generálního ředitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa nabídku, aby si vymyslel nový vlastní pořad, který divákům Nebezpečné vztahy nahradí.

Dokáže přijít Musil s něčím, co se bude těšit podobné oblíbenosti? Na tuto otázku se odpověď objeví nejdříve po prázdninách, do té doby si musí diváci vystačit s reprízami starých dílů a s internetovými záznamy Nebezpečných vztahů.

Zdroj: Aha

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články