Leona Machálková byla volit se svým synem. Ten jí z oka vypadl

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Machalkova Leona
Zdroj: Profimedia

Sociální sítě v posledních dvou dnech zaplavil neskutečný počet fotografií, na kterých jsou zachyceny slavné osobnosti při návštěvě volebních místností. Jednou z nich je i Leona Machálková, která byla volit se synem. Ten se stal plnoletým teprve nedávno. O tom, jak zvládá jeho dospívání, promluvila zpěvačka pro Českolipský deník.

Leona Machálková se v českém šoubyznysu pohybuje už od roku 1991, kdy začala pracovat coby moderátorka na rádiu Evropa 2. Poté účinkovala především v muzikálech, například West Side Story, Jesus Christ Superstar, Dracula, Mise či Monte Cristo.

Vztah s Bořkem Šípkem

V roce 1996 vydala své první sólové album Leona a vymanila se ze škatulky muzikálových zpěvaček. Jednou zpívala i na vernisáži úspěšného českého architekta a výtvarníka Bořka Šípka — budoucího otce svého syna. Ten se jim narodil v roce 2013 v porodnici v Thajsku. Pár se ale nikdy nevzal, ačkoliv spolu byl přes deset let.

Nakonec se ale vztah v roce 2009 rozpadl, když si architekt našel milenku. Byla to ale Machálková, která s ním trávila poslední chvíle. V roce 2015 totiž onemocněl zákeřnou rakovinou slinivky. Svůj boj s touto nemocí prohrál 13. února 2016.

Syn Artur

Leoně byl tehdy oporou především její syn, který nedávno oslavil osmnácté narozeniny. A mohl jít tak konečně k volbám. Zpěvačka neváhala a tuto historickou chvíli si zaznamenala na svůj instagramový účet.

Jak je vidět, sympatický mladý muž sdělil fyzickou podobu po obou rodičích. Oči má zjevně po Leoně, ale nezapře ani svého slavného otce.

Za chvíli vyletí z hnízda

Jak uvedla v nedávném rozhovoru pro Českolipský deník, dospívání jejího syna pro ni není lehké. „Přiznám se, že jsem to i trošku oplakala, ale to je asi normální. Mám ho moc ráda, tolik jsme toho spolu prožili i zažili, a stále v něm vidím toho chlapečka, navzdory jeho mohutné postavě a velikosti bot 48,“ směje se zpěvačka.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)


Mladík ale rozhodně není žádný mamánek. „Nicméně musím říct, že jsem se mu celý život snažila dávat velký prostor a svobodu, viděla jsem, jak to umí ocenit, raduje se z toho, a navíc nás to vždy semklo, utužilo náš vztah a vzájemnou důvěru,“ vysvětlila.

Zpěvačka se vrací na pódia

Zda Artur půjde ve stopách svých rodičů a bude se věnovat umění, zatím není jasné. Letos ho čeká maturita na česko-anglickém gymnáziu. „Rád by šel do světa na zkušenou a studovat design. Maluje, fotí, vymýšlí nejrůznější kreace, zajímá se o výtvarné umění napříč různými kulturami,“ sdělila deníku pyšná maminka.

Zpěvačka se po nucené covidové pauze začíná opět vracet k práci. Momentálně vystupuje po České republice v rámci tour s názvem Muzikál — moje láska.

Zdroj: Ceskolipsky.denik.cz, Instagram

Autor: Markéta MladáSouvisející články