Máte v životě smůlu? Možná máte karmický dluh z minulých životů. Poradíme vám, jak ho napravit – 1. část

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Numerologie
Zdroj: Shutterstock

Říká se, že karma je zdarma, a rozhodně to platí. Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme v životě udělali dobrého i špatného, se nám vrátí jako bumerang. Platí to i pro minulé životy, musíme zkrátka platit dluhy i za to, co jsme udělali už hodně dávno. Čísla karmických dluhů jsou 13, 14, 16 a 19. Nyní se v námi sestaveném přehledu podíváme na první dvě.

Základní výpočet karmického dluhu

Karmický dluh se stejně jako životní číslo počítá ze součtu data narození. Čísla karmických dluhů jsou 13, 14, 16 a 19.

Zapsat se také dají včetně konečného součtu, tj. 13/4, 14/5, 16/7 a 19/1. Pokud jste se k těmto číslům dopočítali, máte karmický dluh z minulosti.

Někdy se tato čísla počítají i z vašeho jména a rodného příjmení, na internetu lze najít tabulky, kde jsou zakreslena jednotlivá písmena a jim odpovídající čísla.

Karmický dluh 13/4

Tento karmický dluh znamená lenost. Mají ho lidé, kteří v minulých životech byli pasivní, nečinní a nikam se v životě neposouvali.

Svůj život tak skoro promrhali. V dalším životě od nich karma vyžaduje vytrvalost a tvrdou práci. Budou muset ukázat, že jsou schopni překonávat překážky, aby dosáhli svého.

Číslo 13 si řada lidí spojuje s neštěstím, ale v numerologii tomu tak není. Značí to, že jeho nositel bude muset pracovat opravdu tvrdě, aby dosáhl úspěchu.

Pokud máte tento typ karmického dluhu, je důležité, abyste od začátku svého života pracovali tvrdě na sebedisciplíně a smyslu pro zodpovědnost.

V životě budete bojovat s pasivitou, nespokojeností, panovačností a neschopností uznat svoje chyby. Pokud na sobě ale zapracujete, karma vás odmění, protože konečný součet čtyři znamená nastolení rovnováhy, stálosti a spravedlnosti.

Karmický dluh 14/5

Pokud vám vyšlo číslo 14, znamená to, že jste v minulých životech nežili střídmý život. Vaše minulé já zřejmě ztratilo kontrolu nad svým životem a propadlo závislostem.

Vy se tedy budete muset naučit odolávat pokušením, udělat si ve věcech pořádek a být zodpovědní. V životě vám bude dělat největší problém soustředění a stálost. Je možné, že půjdete ze vztahu do vztahu, budete často měnit práci a trápit vás může i zdraví. Je zřejmé, že budete mít větší sklon k závislostem než ostatní.

Musíte se návykovým látkám vyhýbat, jinak své neřesti nezvládnete. Pokud na sobě zapracujete, dovolíte svému životnímu číslu 5, aby vám pomohlo, máte vyhráno. Pětka je číslo, které značí úspěch a může vás vyvést z problémů, pokud máte velkou vůli.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články