Mladší syn Leoše Mareše to pořádně rozjel. Podívejte se, jak řádil na přehradě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Bývalá manželka Leoše Mareše Monika je s dětmi na přehradě Hracholusky, kde se zúčastňují závodů, vidět je můžete na vodních lyžích. Na svém instagramu zveřejnila fotografie a video, jak na nich řádí její mladší syn Matěj.

Dvanáctiletý Matěj je podle fotografií velmi soustředěný, protože na vodních lyžích se chce udržet zuby nehty a soustředění je nutné. Na lyžích si zajezdil také jeho starší brácha Jakub, který letos v listopadu oslaví již šestnácté narozeniny.

Monika se ráda pochlubí snímky svých dětí

Monika Marešová s sebou na výlet vzala i své chlupaté mazlíčky, které vyfotila a pochlubila se s nimi na sociálních sítích. Je vidět, že si Monika užívá čas strávený s dětmi na maximum. Ještě loni v listopadu ale měla šrouby v noze a nemohla chodit.

monika maresova

Zdroj: Profimedia

Musela jít již na čtvrtý chirurgický zákrok. Je paradoxní, že si zranění způsobila právě při vodním sportu, již před skoro třemi lety. Problémy s nohou ji pronásledují na každém kroku, protože stačí maličkost a Monika se trápí bolestmi.

Tenkrát také postovala fotografie na sociálních sítích. Uvedla, že je to čtvrtý a snad poslední zákrok. „Šrouby venku, jeden prst zlomený a narovnaný,“ uvedla ke snímku a přidala také důkaz – rentgenový snímek nohy.

V noze totiž měla rovnou tři velké šrouby, které jí museli do nohy voperovat. Bylo potřeba, aby kloubní pouzdro drželo na místě, navíc utrpěla i mnohočetné zlomeniny nártních kůstek. Na Vánoce už ale mohla chodit a také nezapomněla v příspěvku poděkovat sestrám i lékařům, kteří o ni pečovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová-oficiální (@maresova.monika)

Starší syn Jakub prý rozvod rodičů nevnímal

Leoš Mareš se se svou bývalou manželkou rozvedl po devíti letech manželství, a to v roce 2017. Nežili spolu ale již dva roky po svatbě, která se konala v roce 2008. Tenkrát se provalil Marešův románek s Hanou Svobodovou a od té vystřídal několik partnerek.

Zakotvil u módní stylistky a redaktorky Moniky, kterou si vzal v roce 2018 v Litomyšli. Jeho bývalá manželka pracuje na klinice, kam za ní občas zajdou i její synové. Starší Jakub pro iDnes.cz jako čtrnáctiletý poskytnul krátký rozhovor.

„Vůbec nevím, čím jednou budu. Možná by mě bavilo být influencerem. Ale žádné konkrétní plány nemám. Moderováním bych se asi neživil. Táta mi zatím žádné fígle neříká, jen chce, abych mluvil správně a pořádně česky. Nemyslím si, že by chtěl, abych byl jako on moderátorem,“ myslí si Jakub.

Do výběru nových partnerů svým rodičům nemluvil ani on, ani jeho mladší bratr Matěj. „Když se táta s mámou rozešli, byl jsem ještě malej. Bylo mi asi osm a nějak moc jsem to nevnímal. Jsem moc spokojenej s tím, jak to teď je. Táta si vybral hodnou Moniku, takže jsem rád. Na mamce nechávám, ať si sama vybere někoho, s kým bude šťastná,“ řekl rozumný syn od Marešových.

Jak je vidět, jejich maminka si velmi užívá přítomnost svých synů a zatím partnera po svém boku nepotřebuje. Ale kdo ví, třeba náhodou narazí na toho pravého velmi brzy. Zatím ale bude sdílet fotografie své rodiny, kam patří také zvířecí mazlíčci.

Autor: Raina TomanováSouvisející články