Největší krize u Klusů zažehnána. Na čem se však Tomáš s Tamarou neshodnou?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tomas klus
Zdroj: Profimedia

Manželství Tomáše a Tamary Klusových provází mnoho spekulací, možná i tajemství. To největší již bylo dávno vyzrazeno – Tomáš svou manželku podváděl, a to opakovaně. S krizí se ale dle deníku Aha! vyrovnali, a nyní to vypadá, že je vše zalité sluncem.

Vztahová i rodinná pohoda jsou znát na první pohled. Navíc se konečně může znovu koncertovat, tak se Tomášovi plní diáře. Společně se svou ženou navíc vytvářejí texty i melodie. V jednom se ale neshodnou. A týká se to dětí a rodičovství!

Musel chybovat, aby si uvědomil, co je v životě důležité

Od té doby, co na něj praskla nevěra, je Tomáš Klus jako vyměněný. Uvědomil si, co v životě má a rozhodně to nechce měnit. O své manželce v poslední době mluví pouze v superlativech. „Ona mě naučila žít v pravdě,“ svěřil se Tomáš serveru ahaonline.cz.

Pozitivní energie, která z nich sálá, je vidět právě na jejich společné tvorbě. I když každý poslouchá něco jiného, společně jim to dává zajímavé nápady, které se snaží převtělit do melodií i textů. V jedné otázce si ale nenotují tak, jak by se zdálo. Mají spolu sice tři děti a Tamara přiznala, že by se dalšímu kousku nebránila, Tomáš je ale jasně proti.

Je tu však několik možností, jak uspokojit oba dva. „Tamara se hodně angažuje v pěstounství, takže si myslím, že dřív nebo později u nás nějaká ta miminka budou, ale nebudou naše,“ potvrdil zpěvák v jednom rozhovoru. Rodinka se tak za několik let může znovu rozrůst.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tamitadyje (@tamara_klusova)

Klus Tamaru podváděl, když čekala jeho dítě

Informace, že Klus svou ženu podvádí, obletěly český éter během několika hodin. Největší ránou pro ni bylo, že to bylo v době, když již byla se zpěvákem těhotná. Tamara mu ale odpustila a co víc, milují se snad čím dál více. A každým manželstvím občas nějaká ta krize přeběhne.

Tamara ale nevěru nejenže dokázala překonat a možná i na ni zapomenout, ale rozhodně si byla jistá, že manželství ukončovat nechce. „Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, kteří nemají ‚koule‘ na to odejít. Odpuštění z vás udělá někoho jiného, daleko silnějšího, láskyplnějšího a bezpodmínečně laskavějšího člověka. Ano, bolí to… bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska,“ vypsala se tenkrát ze svých pocitů Tamara.

Pandemie ale umožnila rodinám trávit více času spolu, což pro mnohé páry znamenalo konec společného života. Jak to bylo u Klusů? Ti si samozřejmě rodinného života užívali, ale i u nich nastaly dny, kdy na sebe sotva promluvili. Sama Tamara se svěřila: „Oba jsme si ten rodinný život moc užívali, ale jednou to i mezi námi zaskřípalo. Dva dny jsme na sebe nepromluvili a vyhýbali se sobě, pak si vše vyříkali a bylo po krizi.“

Další nevěry se vůbec nebojí, i když se Tomáš opět vrhne na koncertování, kde o fanynky nemá nouzi. „Nikdo nemá nikoho vlastnit a v tom jsme zajedno. Může se stát, že se Tomáš, já, vy nebo někdo zamiluje do jiného, s tím nic nelze dělat. V ničem není jistota, je jen láska, porozumění a společná cesta,“ netají se svými názory zpěvákova žena.

Autor: Raina TomanováSouvisející články