Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 už se točí. Zjistěte, jaká postava projde razantní proměnou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ivana Jiresova
Zdroj: Profimedia

První klapka pokračování úspěšného nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už je minulostí. Seriál měl v létě již skončit, ale diváci s tímto rozhodnutím televize nebyli spokojeni.

Fanoušci se mohou radovat, protože se mohou těšit na premiérové díly, které se v těchto dnech začaly natáčet. Pokud jste pravidelně seděli u televizních obrazovek a sledovali příběhy hlavních hrdinů, můžete s nimi jejich radosti a strasti prožívat i nadále.

Téměř všichni herci v Ordinaci zůstávají

„To, čemu jsem jako kreativní producentka zpočátku úplně nevěřila, se nakonec stalo skutečností, a tak ráda potvrzuji to, že s výjimkou Martiny Randové, která odešla hrát do Ulice, se v nové éře Ordinace na Voyo objeví kompletní herecké obsazení, jež diváci posledních sezon tolik milují,“ uvedla Simona Matásková, která Ordinací také žije.

„Mohou se tedy těšit například na Petra Rychlého jako Čestmíra Mázla, Zlatu Adamovskou a Petra Štěpánka jako manžele Valšíkovy, Ivanu Jirešovou jako barmanku Lucii a na Mariku Šopovskou jako oblíbenou Bibi. A samozřejmě i na všechny ostatní,“ netají svou radost ze znovunatáčení producentka TV Nova.

Diváci se mohou těšit také na nové postavy, které zamíchají dějem. „Kromě starých dobrých hrdinů pak do děje vstoupí i další postavy, z nichž tu nejvýraznější hraje velmi talentovaná Sarah Haváčová, divákům Novy dobře známá ze seriálu Profesor T.“

Herečka Haváčová se tak znovu na place setká se svým kolegou Pavlem Řezníčkem, který patří mezi výrazné postavy Ordinace v růžové zahradě 2 a motá hlavy zadaným doktorkám a dalším ženám. Nová Ordinace se ale neobjeví na televizi Nova, jak možná diváci očekávali, ale zhlédnout ji budete moci pouze na platformě Voyo.

Herečka Randová kývla na nabídku z „vedlejší“ Ulice

Martina Randová je velmi oblíbená herečka, která v Ordinaci zamotala hlavu nejednomu muži. Nakonec ale místo Heluš bude hrát Kateřinu Dubovskou, a to navíc ve vedlejším seriálu Ulice. Dubovská koupí hospodu od Květy a rozjedou se tu další zajímavé linie, které budou propojeny s osudy jiných obyvatel Ulice.

A co o své postavě řekla sama herečka? Pro ni je to jiná role, protože Heluš je postava ztřeštěná, zatímco Kateřina Dubovská je seriózní žena, která zamíchá kartami. „Diváci se mají na co těšit, postava je to zajímavá. Sama bych ale hospodu nekoupila, na podnikání totiž nemám buňky,“ řekla s úsměvem Randová v pořadu Snídaně s Novou.

„V Ordinaci jsem nejdříve byla sekretářkou ředitele, poté přišel sešup na uklízečku a nakonec jsem byla vedoucí bufetářka,“ smála se oblíbená herečka a vzpomínala na nejlepší scény v Ordinaci. Diváci se mohou těšit na velkou proměnu herečky Randové, která se na nové natáčení velmi těšila.

Autor: Raina TomanováSouvisející články