Numerologie: Je váš partner ten pravý? To vám napoví vaše osudové číslo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Numerologie vztahy
Zdroj: Shutterstock

Význam čísel je mocný. Jsou všude kolem nás a není radno je podceňovat. Dokáží nám dokonce pomoci v životě, pokud se jimi budeme v jistém ohledu řídit. To platí i o datu seznámení. Pokud víte přesně, kolikátého jste potkali svého partnera, máte vymalováno. Zde je význam čísel od 4 do 6. Ta předchozí jsme vám představili v minulém článku.

Jak vypočítat osudové číslo?

Postup je jednoduchý, stačí sčítat číslice, které obsahuje datum seznámení, do té doby, než vám vyjde číslo od 1 do 9.

Například: Partnera jste potkali 14. 3. 2019.

Výpočet bude následující: 1+4+3+2+0+1+9=20.

2+0=2

Vaše osudové číslo je 2.

Osudové číslo 4

Setkání v osudový den, který dává dohromady číslo 4, značí rozum. Mezi vámi nikdy nebyla moc silná chemie, ale rozhodli jste se být ve vztahu, protože máte stejné názory na život a hodnoty.

Rodina je pro vás hlavní a nikdy byste ji ani jeden nerozbili kvůli nějakému románku. Žijete vedle sebe spíše jako kamarádi než partneři a milenci. Pokud jste s tím takhle spokojeni, je to v pořádku. Vztah může vydržet, ale úplného naplnění v něm asi nedojdete.

Osudové číslo 5

Jestliže součet vašeho seznámení dává číslo 5, není to moc dobré. Vztah bude trvat jen do té doby, než oba sundáte růžové brýle. Pak zjistíte, že se k sobě vůbec nehodíte.

Minimálně jeden z vás chce poznat více partnerů a po stálém vztahu moc netouží. Měli byste k sobě být upřímní, říct si to a asi jít každý svou cestou.

Osudové číslo 6

Šestka značí opatrnost, zřejmě jste se v minulosti hodně spálili a teď si budete dávat hodně velký pozor, aby se to neopakovalo a partner vás znovu nezranil.

Oba jste k sobě upřímní, jednáte na rovinu, protože nechcete ztrácet čas s někým, s kým nemáte stejné životní hodnoty a kdo vám za to nestojí. Nejvíce si zakládáte na otevřenosti a důvěře. Jestliže se ve vztahu ocitnou pochybnosti, je s ním konec.

Zdroj: Cosmopolitan

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články