Numerologie vztahu: Zjistěte pomocí čísel, jestli váš vztah bude fungovat a jak dlouho vydrží. Přinášíme vám návod

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
numerologie horoskop
Zdroj: Shutterstock

Vzpomenete si ještě na datum, kdy jste se s vaším partnerem seznámili? Z hlediska numerologie je to velmi zajímavé a důležité, protože toto datum může ukázat, kam bude váš vztah směřovat. Zjistěte svoje osudové číslo, které určí, zda vám vztah vydrží. Jako první vám přinášíme význam čísel od 1 do 3.

Jak vypočítat osudové číslo?

Postup je jednoduchý, stačí sčítat číslice, které obsahuje datum seznámení, do té doby, než vám vyjde číslo od 1 do 9.

Například: Seznámili jste se 14. 3. 2019.

Výpočet bude následující: 1+4+3+2+0+1+9=20.
2+0=2

Vaše osudové číslo je 2.

Osudové číslo 1

Lidé, kterým jejich číslo seznámení vyjde 1, dostali šanci v novém vztahu začít s čistým štítem. V minulosti si prošli těžkými zkouškami a nyní jsou poučeni.

Do vztahu vstupují s tím, že tentokrát bude všechno jinak. V tento osudový den potkali partnera, který bude úplně jiný než ti předchozí, ale v pozitivním slova smyslu.

Pokud budou ve vztahu pracovat a neustále jej rozvíjet, mají šanci na to, aby jim vydržel do konce života. Vztah po nich ale bude vyžadovat nové podněty. Nejhorší pro něj bude nuda a stereotyp.

Osudové číslo 2

Už na prvním rande jste cítili, že se znáte věky a že k sobě prostě patříte? Číslo 2 totiž značí okamžitou přitažlivost. Mezi vámi to zkrátka neskutečně jiskří.

Jste silně propojeni, vaše setkání určitě nebyla náhoda, ale osud. Oba preferujete stálé vztahy a důvěra je pro vás číslo jedna.

Toto osudové číslo vám předurčuje šanci na dlouhý a spokojený vztah i manželství. Pozor ale na žárlivost, ta se do vašeho vztahu může vetřít.

Osudové číslo 3

Trojka značí přitažlivost a vášeň. Chemie mezi vámi funguje perfektně. Do partnera jste se zbláznili už na prvním setkání a on do vás.

Toto číslo je jedno z nejlepších, protože kromě přitažlivosti jste si sedli i lidsky a máte si vždycky co říct. Jste nerozdělitelní, váš vztah je pevný a má šanci vydržet.

Jediné, co je potřeba, je vzájemná tolerance a respekt, občas pro vás bude hodně těžké udělat kompromis.

Není mezi představenými čísly to vaše? Nebojte se, brzy se na našem webu dozvíte význam dalších číslic.

Zdroj: Kari Samuels

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články