Ondřeje Hejmu rozčílil výrok marketingového experta na účet důchodců. Nazval jej fašistou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej hejma
Zdroj: Yan Renelt / MAFRA / Profimedia

Kromě toho, že se ve středu odehrála debata mezi Bartošem a Babišem, proběhla ještě další. K té ale usedly jiné osobnosti – Roman Prymula, Janek Ledecký, Michal Horáček a Jakub Horák.

Marketingový expert Jakub Horák ale přišel s názorem, ze kterého šel do kolen nejen Ondřej Hejma, kterého tento návrh pořádně naštval. Horák se totiž netajil tím, že by důchodcům sebral jejich penzi, pokud se nebudou chtít nechat očkovat.

Hejma čím dál častěji mluví o politice

Reagoval tak na otázku moderátora Petra Suchoně, který přesedlal na televizi Prima. Ten se zeptal, jak by se senioři dali k očkování přesvědčit. „No, já bych jim stopl penzi a mohli by si ji vybírat, teprve až když projdou očkováním,“ odpověděl nečekaně Horák.

Ondřej Hejma patří mezi další celebrity, které se často do médií vyjadřují o naší politické situaci. „Fašismus v živém přenosu. Tenhle exhibouš navrhuje neočkovaným seniorům sebrat penzi, Prymula k tomu přikyvuje a mamlas moderátor mlčí,“ rozčílil se na sociálních sítích.

Se svou kapelou Žlutý pes se Hejma zúčastnil také Koncertu za svobodou a normální svět. Ten se konal v Ústí nad Labem a pořádalo ho hnutí Trikólora. Se svými názory se ani Hejma netají, pod jeho příspěvkem se ale objevily komentáře, které značí, že podle nich se jednalo jen o vtip.

K tomu se ale marketingový expert Horák už nevyjádřil, takže se o tom dá jedině spekulovat. Hejma ale nebyl jediným člověkem, který se nad tímto názorem pozastavil a považoval ho za nevhodný.

Hejma se netají tím, že rozjíždí volební kampaně

Nedávno se objevily informace, že Hejma rozjel volební kampaně SPD, Trikolóry a také Volného. Ne ale pod svým jménem, zvolil jméno Rony. Promluvil v pořadu „Hejma Show“, kde se mimo jiné pustil do politiků.

„Dneska nás strašej covidem, zavíraj nám hranice, nemůžeme cestovat, a především lžou. Především lžou, a to tak, že od rána do večera. Ale lidi to už přestávají brát úplně vážně. Strach maličko ustupuje. A doufejme, že stejně jako tehdy za bolševika jednou ustoupí definitivně.“

Tak Ondřej Hejma alias Rony přirovnal dnešní epidemii ke komunismu. Někteří odborníci s ním budou souhlasit, protože veřejnost je opravdu rozdělená na ty, co si myslí, že covid zmizí jen s očkováním, a na ty, kteří se očkovat rozhodně nenechají.

Doufejme tedy, že penzistům se opravdu nezmrazí jejich účty, jak navrhoval Jakub Horák.

Zdroj: Facebook, Youtube, CNN Prima NEWS

Autor: Raina TomanováSouvisející články