Paměť podle horoskopu: Pozor, těmto osobám ve vašem okolí nikdy nic neunikne

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Horoskop pamet
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé mají geniální paměť. Něco jim řeknete a oni vám to za několik měsíců, někdy dokonce i let, jsou schopni slovo od slova odříkat. Když si na něco nemůžete vzpomenout, jsou to oni, kdo vám osvěží paměť. Ale pozor, odpouštějí, ale nikdy nezapomenou. Je to těchto pět znamení, která vám dokonale osvěží paměť.

BÝK

Mají fotografickou paměť, takže ostatní jen mlčky zírají. Pokud třeba opisují stránku knihy, vědí, kde text na stránce byl, jaké číslo stránky to bylo a jaké obrázky byly vedle textu.

Právě tato paměť jim pomáhala učit se na testy a zkoušky. Tuhle schopnost jim všichni závidějí i v práci.

RAK

Přehled o věcech a všímání si maličkostí. To je největší devíza Raků. Jsou vždycky na sto procent soustředění a pozorní.

Mají tendenci si v mysli zaznamenávat všechny dobré, ale i špatné vzpomínky. Pokud jim někdy něco provedete, můžete si být jistí, že Raci na tuhle historku či zážitek nikdy nezapomenou.

PANNA

Panny jsou perfekcionisté, kteří si pamatují všechno i do toho sebemenšího selhání. Svou paměť využívají, když jim jde o plánování a organizování věcí.

Není se čemu divit, že právě Panny milují tabulky a zápisy, podle kterých se řídí celý jejich život. V tomto jim nikdo nemůže konkurovat.

ŠTÍR

Štíři jsou kritičtí a bystří. Při vzpomínkách mají tendenci pečlivě všechno popisovat a nikdy nevynechají sebemenší detail. I kdyby to ostatním nepřišlo důležité, pro ně je důležitý každý moment.

Pamatují si všechny velké věci a nikdy na nic nezapomenou. Je to právě tohle znamení, které vám pomůže dovyprávět historky a přidat detaily, na které jste vy už dávno zapomněli.

KOZOROH

Paměť je dar každého Kozoroha. Přirozeně si pamatují věci a všímají si drobných detailů. A to ve všech oblastech života, i v těch, které podle ostatních nestojí za to.

Jejich dobrá paměť a tendence si všechno zapamatovat je jim často přínosem, zvláště pokud se jedná o pracovní život. Právě v tomto odvětví jsou Kozorozi často nejlepší ve svém oboru.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články