Pes Terezy Brodské má na volby jasný názor. „Neberte si z něj příklad,“ vyzývá herečka

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Brodska Tereza
Zdroj: Profimedia

Téma voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky rezonovalo poslední týden celou naší společností. O volbách se mluvilo v televizi, rádiu i na sociálních sítích. A právě tam se k volbám vyjádřila i herečka Tereza Brodská. Respektive její čtyřnohý miláček.

K tématu voleb se v poslední době vyjadřovali odborníci, politologové, ale i známé tváře, tedy herci a zpěváci. Většina z nich především apelovala na to, aby lidé k volbám hlavně šli. Stejně tak to měla i Tereza Brodská, její pes měl však jiný názor.

Milovaný kříženec

Tohoto psího společníka má slavná herečka už čtyři roky. Konráda si pořídila po tom, co jí umřela její milovaná ohařka Elsa. Její nový společník byl ale úplně jiná váhová kategorie, jednalo se totiž o křížence čivavy.

„Vyhlídla jsem si několik plemen, ale tohle byla láska na první inzerát. Konrád je mamánek, může úplně všechno. I do postele!“ vysvětlila tehdy herečka pro web Blesk.cz.

Konrád počůral kandidáta

Nyní zvěčnila svého čtyřnohého miláčka, jak vykonává svou potřebu, a to dokonce na ceduli jednoho z kandidátů letošních voleb Pavla Richtera.

Bára to trefně okomentovala na svém instagramu. „Tentokrát se názorově, můj milý, rozcházíme! Já volit jdu,“ stojí v popisku fotky. Zřejmě tak chtěla apelovat i na ostatní své fanoušky, aby si nevzali příklad z jejího psa a na volby se nevykašlali.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

Většinu jejích sledujících příspěvek velmi pobavil. „I psi mají právo na svůj názor,“ píše jedna z fanynek na hereččině sociální síti. Zareagovala i její kolegyně, herečka Tereza Bebarová, podle které mohl pes vyjádřit nesympatie k dotyčnému politikovi na plakátě.

Úspěšná herečka

Tereza Brodská je známá česká herečka. A také dcera neméně slavných rodičů — Jany Brejchové a Vlastimila Brodského. Už od dětství hrála ve filmech, většinou po boku jednoho z rodičů. Větší hereckou příležitost dostala až v seriálu Vlak dětství a naděje.

Je také držitelkou dvou ocenění Český lev, a to za film Má je pomsta za nejlepší herečku ve vedlejší roli a za film Dvojrole, kde získala sošku jako představitelka hlavní role.

Mladá babička

Momentálně je k vidění především na televizi Prima, kde hraje v seriálu Slunečná. Ve spolupráci s touto televizí pokračuje i nadále, objevit by se měla i v jejím nově chystaném seriálu ZOO.

Práci se ale herečka snaží nyní spíše omezovat. V dubnu se totiž stala babičkou, na což se podle svých slov velmi těšila. Není divu, že omezuje své aktivity, aby si mohla tuto svou novou roli pořádně užít.

Zdroj: Blesk.cz, CSFD.cz, Instagram

Autor: Markéta MladáSouvisející články