Pražská policie zatkla muže, který onanoval před cukrárnou v centru města

od Anna-Marie Rabová
< 1 minuta čtení
cukrarna
Zdroj: Shutterstock

V úterý 15. března vyjížděla hlídka Městské policie hlavního města Prahy do centra Prahy kvůli oznámení o muži, který na zastávce hromadné dopravy onanoval před čekajícími lidmi. Vše ale začalo u blízké cukrárny.

Městská policie informovala o poněkud kuriózní situaci na svém facebookovém profilu. V úterý večer, kolem desáté, byli strážníci vysláni k muži, který se začal uspokojovat před výlohou cukrárny.

Onanujícího muže si všimli kolemjdoucí

Tohoto muže si všiml mladý pár, jejich verzi pak potvrdila přímo zaměstnankyně cukrárny, která si muže všimla, když v podniku po jeho uzavření uklízela.

Mladý muž, který prý měl dle popisu svědků na sobě zanedbané oblečení, původně lomcoval se zamknutými dveřmi cukrárny, a teprve pak se svlékl a začal sám sebe před výlohou uspokojovat. Jakmile však zaznamenal, že se k němu blíží lidé, chtěl odejít.

Mladík byl předán státní policii

Policisté muže vyzvali k prokázání totožnosti a také ho požádali o vysvětlení. Muž ale odmítl, a dokonce se pokusil o útěk. Strážníci ho nakonec zastavili a muž skončil v poutech. Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu byla celá věc nakonec předána k dořešení státní policii.

Příspěvek městské policie se samozřejmě neobešel bez komentářů sledujících. Lidé na jednu stranu děkují policii za její práci, zároveň se ale velmi baví tím, že muž onanoval právě před výlohou cukrárny.

Někteří komentující dokonce spekulují, zda předmětem mužovy touhy mohly být zákusky, nebo mladá slečna v cukrárně.

Zdroj: Facebook, Pražská drbna

Autor: Anna-Marie RabováSouvisející články