Přemek Forejt dal Evě Burešové nádherný dárek, z kterého by roztála každá žena

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
premek forejt
Zdroj: Dan Materna / MAFRA / Profimedia

O lásce Přemka Forejta k Evě Burešové už dávno není pochyb. Spekulace se staly realitou a mladý pár si náklonnost vyjadřuje už i veřejně nebo na sociálních sítích. A to i dnes, kdy má zpěvačka, herečka a Týna ze Slunečné v jedné osobě narozeniny. Jaké překvapení jí přichystal její partner?

Dnes slaví zpěvačka, kterou jsme mohli zaznamenat v soutěži Česko Slovensko má talent v roce 2011 či v seriálech Gympl s (r)učením omezeným nebo primáckém hitu Slunečná, 28. narozeniny.

K této příležitosti se na instagramovém profilu jejího partnera Přemka Forejta, šéfkuchaře a porotce z pořadu MasterChef Česko, objevila láskyplná fotografie.

Na ní je Burešová zachycená v objetí svého miláčka hned se třemi pugéty v ruce. Oba se usmívají od ucha k uchu a je vidět, že snímek nevznikl jako stylizace, ale že jde o zachycení radostného momentu.

Forejt k fotce dodal jen strohé „Happy Birthday, beautiful“ a přidal smajlík se srdíčkem. Je jasné, že víc slov není potřeba. No řekněte, jaká žena by nebyla nadšená z takové květiny?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

Stejná fotka se objevila i na účtu samotné Burešové, ta ale přidala mnohem delší popisek.

Poděkovala všem, kteří ji mají rádi a přijeli na její představení zimní pohádky až do Brna. Tím myslela štáb Slunečné i celou rodinu Forejtovic, která si její hru nenechala ujít.

„Děkuji VÁM VŠEM těm, kteří na naše představení přijeli a na mé narozeniny nezapomněli a opět přidali i dárky pro Nathánka,“ napsala na sociální síť. Přidala i poděkování svým sledujícím, kteří jí posílají samé nádherné zprávy.

Burešová s Forejtem se potkali v porotě soutěžního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde přeskočila jiskra. Jejich vztah ale nezůstal médiím dlouho utajen.

Zdroj: Instagram Evy Burešové a Přemka Forejta

Autor: Marek SlaninaSouvisející články