Radek John do toho praštil. Oženil se s touto kráskou, s níž podváděl Adamovskou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
radek john
Zdroj: Profimedia

Radek John začal Zlatu Adamovskou podvádět před 16 lety s milenkou, která podle informací Blesk.cz byla poměrně trpělivá. Nyní už jsou oba rozvedení, ale John o víkendu prozradil, jak na tom s tehdejší milenkou je dnes.

Známý politik, novinář i spisovatel podle všech informací není sám. Bývalá fotomodelka Zámyslická se na svém facebookovém účtu o víkendu pochlubila s žhavou novinkou – měli svatbu. Že se nejedná o nějaký žertík, potvrzují i svatební fotografie, kterými se veřejně pochlubila.

Novomanželka se se vším pochlubila na internetu

„Včera 10. 7. 2021, přesně ve 12:00, jsme si řekli své ANO. Nádherně jsme si ten den užili, tak se s vámi o to naše štěstí podělíme,“ vyjádřila se k jednomu z nejšťastnějších dnů ve svém životě Markéta, která to z milenky dotáhla až na manželku.

„Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho, takže budu nosit jeho příjmení. Nedivte se prosím tedy, Zámyslická mizí a od včerejška jsem Markéta Johnová,“ napsala novopečená paní Johnová na sociální síť.

Bývalá modelka ale nebyla důvodem rozvodu, který pár čekal po 26 letech společného soužití. To se v roce 2010 rozpadlo, když Adamovská podala žádost o rozvod.

marketa zamyslicka

Zdroj: Profimedia

Zlata Adamovská totiž zjistila, že kromě milenky byl schopný utajit i existenci své dcerky Terezky (18), kterou počal s jednou podnikatelkou. „Jak se o ní Adamovská dozvěděla, otočila se na podpatku a zažádala o rozvod, který proběhl v tichosti a bez vzájemného očerňování dnes už bývalých manželů,“ popisuje Blesk.

V té době totiž podle dostupných informací ani sama nevěděla, že má poměr ještě s jinou ženou, tedy s Markétou Zámyslickou. Kdyby tomu tak nebylo, možná by celý rozvod a dění kolem něj byly bouřlivější. Adamovská se několikrát nechala slyšet, že se z jeho chování nemohla dlouho vzpamatovat.

Hned věděla, že chce rozvod

„O celé věci jsem se dozvěděla den předtím, než to vyšlo v novinách. Není pravda, že o tom dávno vím. To je nestoudné. Nemanželské dítě svého muže bych nikdy nepodporovala a podávám žádost o rozvod,“ prohlásila tehdy pro Blesk Adamovská.

„Není mi vůbec dobře. Bože. Sedm let tam dojíždí a já o tom nic nevím. Připadám si jak blázen,“ dodala herečka posléze.  Adamovská se před osmi lety provdala za svého kolegu Petra Štěpánka, se kterým je nanejvýš spokojená a šťastná.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články