Rosťa z Vyvolených je spořádaný otec. Ukážeme vám, jak dnes vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rosta Vyvoleni
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Rostislav Alka se proslavil hned v první sérii reality show Vyvolení, kde mu nikdo neřekl jinak než Rosťa. Tehdy hezounek s delšími vlasy sčesanými do čela byl velmi nadějným a oblíbeným obyvatelem vily s tak trochu rebelskou povahou. Dnes je z něho ale otec k pohledání.

Dříve ho doma chtěla mít každá žena. Byl považován za hezounka, který okouzlil dívky i ženy všeho věku. Od té doby se ale Rosťa poměrně zásadně změnil. I když jeho vzhled i dnes podlamuje kolena nejedné fanynce.

Pravda ale je, že Rosťa už má jasno v tom, kdo je jeho vyvolená. Kromě mužnějšího vzhledu mu totiž přibyla také rodina.

Z hezounka drsňákem

Jedno slovo vystihuje proměnu, kterou si Rosťa od dob Vyvolených prošel, asi nejvíce. Zmužněl. Už byste u něho delší chlapecké vlasy hledali marně, nechal se ostříhat na krátko a moc mu to sluší.

Navíc si nechal narůst vousy, které sice udržuje spíše kratší, i tak mu ale dodávají vzhled drsného chlapíka, který se nepodobá šampónkovi z minulosti ani za mák.

Celý vzhled u Rosti doplňují kostěné kulatější brýle a sympatický úsměv. Díky tomu není jeho drsný vzhled nijak přísný. Působí spíše jako muž, který se dokáže postarat o svou rodinu.

Rosťa se před pár lety stal otcem dcerky, se kterou se snaží trávit veškerý svůj volný čas. Pyšný a milující tatínek od rodiny dnes na svůj pobyt ve vile může jenom vzpomínat. Změnil se vzhledově o povahově.

Fanoušci mohou Rosťu i přesto, že se médiím spíše vyhýbá, sledovat na jeho Instagramu nebo Facebooku, kde pravidelně sdílí své soukromé fotky a dokazuje, že pro svou rodinu by udělal cokoli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rostislav Alka (@rosta_alka)


Rodina na prvním místě

Právě Instagramový profil Rostislava Alky je důkazem toho, že jeho rodina pro něho znamená opravdu hodně. Téměř na každé fotce je totiž se svou dcerou nebo svou drahou polovičkou.

Na obrázcích je vidět, že je Rosťa nejen šťastným, ale především vzorným otcem, který dokáže své dceři vždy vykouzlit úsměv na tváři. Jeho malá blonďatá holčička je fotogenický andílek, který všechny fotky rozzáří.

I když Rostislav Alka nemá zrovna miliony sledujících, ti, kteří na jeho Instagram zavítají, jsou nadšení z toho, jaký skvělý otec se z něho stal. Nejčastěji chválí úsměv jeho malé dcerky a přejí Rosťovi do života jen to nejlepší.

Dříve to býval frajírek, který chtěl vyhrát velké peníze pobytem ve vile. Dnes je skvělým tátou, který si uvědomil, co je v životě důležité. Své blízké si střeží jako oko v hlavě.

A jeho rodinné fotky jsou pro všechny inspirací k tomu, aby se o svou rodinu postarali. Rostislav Alka je důkazem toho, že láska a miminko mohou změnit hodně.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, Facebook
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články