Syn Jana Nedvěda poslal otci drsný vzkaz. Tohle byste od toho svého slyšet nechtěli

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jan frantisek nedvedovi
Zdroj: Profimedia

Hudebník Jan Nedvěd mladší si v poslední době postěžoval na svého otce, slavného písničkáře. Co se mu nelíbí na otcově chování? Co dalšího na jeho adresu řekl? A jaké jsou vztahy mezi Janem a Františkem Nedvědovými dnes? Odpovědi přinesl Blesk.cz.

Jan Nedvěd junior se nebál veřejně promluvit, aby trochu nakopl svého otce k činům. Dle Blesku se mu totiž nelíbí, že se vyhýbá lidem a nechodí ven.

Teď se ale dle všeho konečně dočkal. Muzikant se totiž objevil na veřejnosti rovnou se svou Pavlínkou. A to při příležitosti, u které nemohl chybět.

Jeho bratr František, kterého údajně neviděl dlouhé roky, totiž slavil zlatou svatbu na Staroměstském náměstí.

Nepopsal svého otce zrovna hezky

Dle deníku Blesk volil syn na adresu otce poměrně drsná slova. Tvrdil, že o sebe nedbá, má strach z lidí a trpí panickou atakou. Dále deník napsal, že prý muzikant nemá zuby a neslyší.

S bratrem Františkem pak komunikoval pouze prostřednictvím elektronické pošty, a tak je jasné, že syn jejich opětovné shledání jen uvítal. Vždyť to není tak dávno, co tvořili nerozlučnou dvojici nejen na pódiu.

jan nedved mladsi

Zdroj: Radim Beznoska / Právo / Profimedia

František je dle informací Blesku nemocný. Bratři se kdysi sice nepohodli kvůli velkému společnému koncertu, nastal už ale čas staré křivdy hodit za hlavu. Teď se to snad konečně zadařilo.

Pořád na ostří nože?

„Povedlo se to! Táta se musel rozčílit, dostat impulz, aby se nad sebou trošku zamyslel. Zároveň mám na něho hroznej vztek. Všechno, co jsem řekl, popírá, přitom je to svatá pravda. Jeho sestra Lída, se kterou je neustále ve styku, to může potvrdit,“ řekl Jan Nedvěd mladší Blesku.

Vztahy se synem ale pořád nejsou ideální. „Nevěřil jsem, že se táta překoná a přijde tam. Zároveň mi něco říkalo, co kdyby? A tak jsem tam raději nešel. Upřímně? Bál jsem se táty. Věděl jsem, že jsem ho těmi prohlášeními hrozně naštval. Teď jsem ale naštvaný já. Jak může tvrdil, že jsem se mu neozval, když jsem tam před nedávnem byl, on mi ale neotevřel. A tak jsem mu potom napsal dlouhý e-mail, a on dodnes nezareagoval,“ zakončil Jan Nedvěd junior pro Blesk.

Zdroj: Blesk

Autor: Marek SlaninaSouvisející články