Tohle že je Martin Zounar? Kolegové ho nepoznávají a nešetří chválou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Martin Zounar
Zdroj: Jakub Poláček / CNC / Profimedia

Před sedmi měsíci se oblíbený herec Martin Zounar odhodlal shodit nadbytečné kilogramy a rozjet dlouhý kolotoč. Seriálový Bobo Švarc z Ordinace si ze svého těla dělal často legraci.

Co ho tedy přimělo změnit názor a pustit se do hubnutí? Bál se o své zdraví a po návštěvě lékaře se rozhodl, že s kilogramy navíc zatočí. Stačí několik týdnů a herec už může ukazovat, jak se mu postava změnila. Martin Zounar není přitom na obrazovkách žádným nováčkem.

Jako štíhlý mladík se představil v seriálu Chlapci a chlapi

Fanynky jsou možná na jeho silnější postavu zvyklé, ale tak nevypadal vždycky. Jako mladý herec se pravidelně ukazoval v seriálu Chlapci a chlapi, kde měl štíhlé tělo. A toho by rád docílil i nyní, i když ví, že to bude dlouhá cesta, protože je o pár desítek let starší.

Rozhodl se tedy navštívit lékaře, který mu provedl veškeré testy, aby se zjistilo, jak na to ve skutečnosti je. „Vím, jsem teprve na začátku a bude to určitě běh na dlouhou trať, ale už teď z toho mám dobrý pocit. Pan doktor si během návštěvy nejen vyposlechl mé životní pohybové a hubnoucí story, ale aby získal maximum informací o mém zdravotním stavu, udělal mi další vyšetření včetně změření tlaku a odběru krve,“ pronesl sympatický herec.

Zounar je velmi aktivní na svých sociálních sítích, kde se podělil také o své první úspěchy ve shazování nadbytečných kilogramů. Objevil se ale i po boku své partnerky Kateřiny, které pomáhal s odrosty na vlasech. Obával se také spánkové apnoe, takže si zašel na spánkovou kliniku, aby měl jistotu ve všech ohledech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Zounar (@martin_zounar_official)

Ze Zounara je pořádná vazba, kolegové z branže jsou ohromeni

Vzhledem k tomu, že nic nebránilo tomu, aby se pustil do hubnutí, Zounar se do něj pustil s vervou. Přidal pravidelný pohyb, úprava jídelníčku byla samozřejmostí. Výsledky jsou jasně viditelné už po čtyřech měsících. Z otesánka se stala přímo vazba a jeho kolegové nešetří chválou na jeho postavu.

Už po necelém měsíci měl pět kilo dole, nyní mohl ukázat už i vypracovanou postavičku, se kterou se pochlubil na internetu. S pochvalnými komentáři se tam doslova roztrhl pytel. V jeho případě je několik kilogramů jen menší úspěch, se kterým se ale nespokojil a v hubnutí pokračuje dál. Uvidíme, co nám ukáže za další dva měsíce.

Je ale patrné, že pod dohledem se seriálový herec „hecne“ a opravdu dělá všechno tak, jak má. Se shozenými kilogramy nabyde většího sebevědomí a potěšena bude určitě i jeho partnerka Kateřina. Kromě toho, že zhubl, dokázal své tělo i zpevnit.

Během chvilky se tak ze seriálového doktora Boba stal poslušný pacient, jenž plní pokyny doktora, který nad ním drží ochrannou ruku. Tím se alespoň Zounar vybičuje k lepším výkonům a nebude se za svou postavu stydět, i když ji už několikrát mohli diváci vidět.

Autor: Raina TomanováSouvisející články