Šedesátník vyhrál v loterii milion. „Začnu si pořádně užívat důchod,“ libuje si

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
DomácíKomerční sdělení
Stastny muz
Zdroj: Shutterstock

Šedesátníkovi z Čech se ze dne na den obrátil život naruby. Díky výhře v loterii si teď konečně může užívat věcí, na které předtím nedosáhl. Odpadly mu totiž finanční starosti, jak řekl při návštěvě Sazky.

Milionovou výhru muži zařídila loterie Kasička. Pro sázenku si totiž chodí do své oblíbené trafiky. Tam si kupuje především noviny, nicméně alespoň dvakrát do měsíce rád pokusí i štěstí.

Nejčastěji sahá právě po Kasičce, což je loterie, která se losuje hned dvakrát denně – ve dvě odpoledne a v osm hodin večer – a vsadit můžete jen pár korun. Vsadit lze na tři až pět čísel, případně namíchat individuální kombinovanou sázenku.

Uhodl správně pět čísel

Jak šťastlivec přiznal představitelům Sazky, riskuje rád, proto se snaží dosáhnout na nejvyšší možnou výhru. A právě pět uhodnutých čísel mu přineslo milionovou radost.

Senior se podělil o radost z výhry se svým synem, s nímž si hodlá peníze rozdělit.

„Se synem jsme si byli vždycky hodně blízcí, hlavně po smrti mé manželky, kdy jsme na všechno zůstali takříkajíc sami. Jsem na něj opravdu hrdý a těším se, až si za výhru vyrazíme třeba na nějaký pěkný výlet,“ řekl muž při návštěvě Sazky.

A co bude dál?

Senior se netají tím, že se sázením nekončí. Je tak pravděpodobné, že zkoušet štěstí v loterii bude pravidelně i nadále.

„Tikety si budu bezpochyby kupovat dál. Ten pocit z výhry je k nezaplacení, ale i bez něj mě to vždycky baví. Kasičku mám rád a možná v ní zase nějaké ty penízky najdu,“ usmíval se při loučení.

Zdroj: Sazka
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.

Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Související články