V těchto znameních se rodí ti největší psychopati. Možná žijí i ve vašem okolí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Když se řekne psychopat, obvykle si představíme nějaký šílený hororový film a v něm klauna s děsivým výrazem a úsměvem od ucha k uchu. Nebo třeba Jacka Nicholsona z plakátu k filmu Osvícení na motivy románu Stephena Kinga. Jenže psychopat je něco trochu jiného a ve vašem okolí jich žije možná více, než jste tušili.

Psychopat je člověk, který jedná amorálně a asociálně, postrádá schopnost milovat nebo navazovat smysluplné osobní vztahy, je extrémně sebestředný a jen tak něco ho neznechutí, naopak si v takových věcech libuje. Rovněž nedokáže nést odpovědnost za své činy a vinu svaluje na ostatní.

Takovým lidem jsou prostě city ostatních úplně jedno a nezajímá je, pokud jim ublížili. Někdy je těžké odlišit psychopata od někoho, kdo má jen takovou pózu, aby ochránil své citlivé a zraněné nitro a možná také zlomené srdce.

Astrologie ale dokáže v mnohém napovědět, a to je i případ znamení zvěrokruhu, v nichž se rodí ti největší psychopaté. Na koho byste si ve svém okolí tedy raději měli dát pozor?

Beran se nedokáže ovládat

Berani zkrátka nedokážou ovládat nutkání k jistým činům. Milují riziko a nemají strach, z čehož vyplývá, že mají hrozný úsudek.

Pocit vzrušení pro ně hraje prim, proto jim je jedno, koho ohrožují, i když to jsou třeba oni sami.

Závistivý Býk se mstí

Býk psychopat se od klasického Býka liší tím, že je ovládán svou záští a závistí. Když mu třeba někdo odvede manželku, nesmíří se s tím a věří, že byl v životě o něco okraden.

Místo toho, aby šel dál za vlastním štěstím, zabředne a chce si vzít zpět to, co si myslí, že mu právem náleží. A to vše samozřejmě bez ohledu na okolí a emoce druhých.

Ovšem i když mají všechno, co mají všichni ostatní, stále nejsou šťastní. A to kvůli jejich sebestřednosti a žárlivosti.

Ulhaní Blíženci vám řeknou to, co chcete slyšet

Manipulátoři. To jsou někteří Blíženci – psychopati, co jdou přes mrtvoly. Jsou mistry lhaní a lžou, i když nemusí.

Jsou skvělí při flirtu a svádění, protože vědí, co lidé opravdu chtějí slyšet, a využijí to ve svůj prospěch. Takový psychopat dokáže výborně identifikovat vaši nejzranitelnější část a bodnout vás do ní.

Je těžké jim odolat, protože jsou chytří a okouzlující, ale jakmile je prohlédnete, můžete se o to aspoň pokusit.

Rak bude vaše spřízněná duše, ale psychopata v sobě neskryje

Když Rak mluví s lidmi, vypadá, jako by s nimi sdílel stejné myšlenky, přesvědčení a životní plány. Jeho smyslem života je milovat, jenže to je taky leckdy ten kámen úrazu.

Jakmile si vás zaháčkují, mohou se proměnit v agresivní majetnické zvíře, které vás lapí a za žádnou cenu nepustí. Obzvlášť pokud jim k tomu dáte nějaký impuls, třeba povečeříte s někým jiným.

V takovém případě jsou ochotni udělat i šílené věci a vy zapomenete, do jaké milé a úžasné osoby jste se to vůbec zamilovali.

Štír je příliš extrémní

Štír umí velmi dobře skrývat své pocity. Ty jsou ale vždy opravdu intenzivní, takže jakmile se s ním dostanete do křížku, může explodovat.

Pokud mu lezete na nervy nebo ve vás vidí konkurenci, může se na vás sice usmívat, ale potichu v duchu plánuje, jak vám podkopnout nohy.

Štír je zkrátka extrémista v lásce i nenávisti, takže není žádným překvapením, že právě v tomto znamení se rodí psychopaté.

Zdroj: yourtango.com, psychreel.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články