Velký rozhovor s Babišem: Čtenáři mu posílají ostré vzkazy. Na tohle byste odpovídat nechtěli

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
andrej babis
Zdroj: Petr Lemberk / MAFRA / Profimedia

Televize Nova dnes skrze TN LIVE před jednou hodinou odpolední začala zpovídat Andreje Babiše. Rozhovor by se měl točit nejen kolem politických, ale také rodinných témat včetně toho, jak bude premiér trávit dovolenou. Lidé mu mohli posílat zprávy do vzkazovníku. A je to zajímavé počtení.

Rozhovor na TN LIVE vede moderátorka Bára Divišová. Dle dostupných informací se má ptát na testování ve školách, pravidla pro tábory a plány vlády do voleb.

Interview začalo od 12:45 na TN LIVE a Divišová se premiéra hned zeptala, co bude letos jinak oproti minulého roku ohledně pandemie.

Řešilo se očkování

Babiš hned vykopl tím, že se připravuje na návrat lidí ze zahraničí a jejich testování a na to, aby sem nedovlekli nepříjemné mutace.

Zpytoval svědomí také za to, že v létě minulého roku lidé sundali roušky. Také zdůraznil důležitost očkování a podání druhé dávky vakcíny.

Moderátorka se premiéra zeptala i na očkovací kampaň, která už prý probíhá. Zapojit se do ní měly celebrity i sportovci. Babiš tomu ale nepřipisuje takovou váhu, jako samotné skutečnosti, že se lidé mají nechat očkovat především kvůli zdraví, ne pro peníze a odměny.

Padnou i peprnější dotazy?

Diváci a čtenáři stránek TV Nova mají šanci do vysílání zasáhnout. Babišovi poslali do vzkazovníku pár peprnějších otázek. Je otázkou, zda se na ně ve vysílání dostane.

„Jaký máte, pane Babiši, vztah se svým synem Andrejem? Máte nějaké vyjádření ke svému hodnocení jako otce – zlého falešného zbabělého sadistického sraba? Budete i nadále ovlivňovat a zastrašovat svědky ve svých trestních kauzách? Odhalíte identitu ‚přátel ze studií‘, kteří měli dle vašeho vyjádření financovat navýšení kapitálu Agrofertu? A vyjádříte se ke svému působení v StB? Děkuji za odpovědi,“ zní jeden z těch zajímavějších dotazů.

Dotyčný tak reaguje na kauzu zavlečení Andreje Babiše mladšího na Krym. Bude mít moderátorka odvahu zeptat se za něj, nebo se nepříjemným tématům mimo covid vyhne?

Zdroj: TN LIVE

Autor: Marek SlaninaSouvisející články