Yvetta Blanarovičová umí se svým tělem divy. Takhle slavnou herečku ještě neznáte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Yvetta Blanarovicova
Zdroj: Profimedia

Yvettu Blanarovičovou si mnozí z nás vybaví jako malého, ale šikovného čerta z pohádky Princezna ze mlejna. Tato česká herečka a zpěvačka letos oslaví už 58. narozeniny, málokdo by do ní ale řekl, čemu se v poslední době pravidelně věnuje.

V minulosti se ukázala hned několikrát v televizi, v současné době se věnuje především divadelnímu herectví, a to hlavně v Divadle Broadway v Praze. To ale není to jediné, co naplňuje její život.

Yvetta ví, že udržet se v kondici vyžaduje nějakou tu snahu. Proto se pravidelně věnuje pohybu. Na svém instagramu se nedávno pochlubila s tím, co dělá každé ráno a co všechno ještě její tělo dokáže.

Zamilovala si jógu

Yvetta poměrně pravidelně sdílí fotografie, aby se podělila se svými fanoušky o zážitky ze života. Nedávno ale přidala minutu a půl dlouhé video, ve kterém ukázala, že se věnuje i jiným věcem než jen pózování na fotky.

„Á jeden, á dva…Hopsa hejsa v Benešově,“ napsala Blanarovičová k příspěvku, na kterém je vidět, jak společně s mnoha dalšími ženami cvičí jógu. A mnohé by možná překvapilo, že v tolika letech ještě dokáže herečka se svým tělem takové divy.

Blanarovičová předcvičuje ostatním na první pohled jednoduché protahovací cviky, díky kterým je i po letech její tělo silné a zdravé. A je potřeba uznat, že u toho vypadá opravdu skvěle. Uznejte sami.

Nekonečný obdiv fanoušků

Fanoušci obdivují její výdrž a životní energii. V komentářích u příspěvku se to hemží srdíčky.

Většina jejích sledujících nemá slov, a tak kromě několika jednoslovných pochval převládají obdivné smajlíky, které dokazují, že Yvetta na sebe může být hrdá. A podle všeho také je a užívá si života naplno.

Ať už ji milujete pro její výkon z Princezny ze mlejna, nebo vás lákají její divadelní představení, po zhlédnutí instagramového videa si jistě řeknete, jaký má Yvetta asi tak recept na svou dokonalost? Podle všeho je to ale jen trocha pohybu a veselý úsměv.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články