Žena se o milionové výhře dozvěděla na rodinné oslavě. Pohádkové peníze dostane i její šachový klub

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
DomácíKomerční sdělení
Zena oslava vyhra
Zdroj: Shutterstock

Pocity štěstí. S těmi se setkala žena, která vyhrála 2 miliony v loterii Eurojackpot. A protože ráda dává ostatním, část peněz poputuje mezi její blízké a část na charitu.

Organizovala oslavu narozenin pro jednoho ze svých příbuzných, a tak úplně zapomněla na hru Extra 6 a sázenku, kterou si pořídila v tabáku. Přestože si tikety kupuje již několik let, velké štěstí jí nepřinesly. Až doteď.

Dozvěděla se to na posezení s blízkými

„To, že jsem vyhrála, jsem zjistila při rodinném posezení. Sešli jsme se, abychom oslavili svátek, a já si v jednu chvíli vzpomněla na vsazený tiket. Tehdy jsem si říkala, že by výhra byla pěkný dárek pro nás všechny,“ vysvětlila šťastná žena, když se šla podívat do sídla Sazky, která jí výhru vyplatila.

Dlouho si přitom nechtěla výhru připustit. Čísla na svém tiketu dokola porovnávala s těmi slosovanými, než jí konečně došlo, že je opravdu držitelkou výherního tiketu.

Žena je ráda, že se v příštích letech nebude muset ohlížet na peníze, pokud si bude chtít něco hezkého koupit. Větší radost má ale z toho, že se o miliony může podělit s těmi, na kterých jí záleží.

Záleží jí na charitě

„Mnohem raději rozdávám než dostávám, takže se určitě podělím s rodinou. A myslet budu samozřejmě i na charitu, která pro mě byla vždy hodně důležitá,“ vysvětlila.

Dotyčná také vede šachový klub pro děti, kterému by také ráda část peněz věnovala. Přispěje i kostelíčku, který pravidelně navštěvuje, a vzhledem k jejím životním prioritám jistě ještě vymyslí, kde by byly ještě finance potřeba.

A vsadí si ještě někdy? „Rozhodně ano. Na slosování se vždycky hrozně těším, ať už dopadne jakkoliv,“ dodala závěrem novopečená milionářka.

Zdroj: Sazka
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.

Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Související články