Žena si užívala hrátky na ulici. Policie to od ní pořádně schytala

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
praha nadrazi
Zdroj: iDNES.cz / Profimedia

Mezi lavičkami přímo u hlavního vlakového nádraží si v úterý v odpoledních hodinách užíval opilý pár vášnivého sexu. Na místo přijela okamžitě policie, která to ale od sexuchtivé ženy pořádně schytala. Informuje o tom web iDNES.cz.

Oznámení o tom, že si na veřejném prostranství dopřávají dva lidé sex, dostala policie kolem druhé hodiny odpoledne. Přitom místo, kde k tomu došlo, je poměrně frekventované a chodí zde nejen dospělí, ale i děti.

Pár byl pod vlivem

Po příjezdu zavolanou hlídku čekal poměrně nepěkný pohled. „Strážníci muže a ženu zastihli na jedné z laviček. K milostnému aktu již nedocházelo, žena však měla stále odhalenou horní část těla,“ řekla mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Že s dvojicí není něco v pořádku, bylo jasné mužům zákona hned po příjezdu na ono místo. „Dvojice, která byla zjevně pod vlivem alkoholu, odmítala s policií spolupracovat,“ dodala policejní mluvčí.

Když jim policisté řekli, že budou převezeni na policejní hlídku, začali se chovat drze. Oba na policisty pokřikovali vulgární slova, muž i demonstrativně dělal, že ho přestali bavit a raději odchází, než aby s nimi ztrácel čas.

Celá akce se nakonec neobešla bez většího zásahu. „Vzápětí jej strážníci pomocí donucovacích prostředků zadrželi, stejně museli zakročit i proti jeho partnerce,“ informuje krátce o případu web iDNES.cz.

V autě vše mělo nepříjemnou dohru

Devětatřicetiletá žena se podrobila dechové zkoušce, ta potvrdila, že má v krvi 3,07 promile alkoholu. O dva roky mladší muž podle policie odmítl dechovou zkoušku podstoupit.

Když policisté pár převáželi policejním autem na služebnu, žena si sundala roušku, kterou mimochodem dostala od policistů, a poplivala celý interiér auta, včetně pracovní uniformy jednoho z mužů zákona.

Když dorazili na služebnu, žena řekla, že má kožní infekční chorobu impetigo. Podle dostupných zdrojů se celým případem podrobněji policie už zabývá. Více informací zatím neposkytla.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články