Zoufalá Monika Babišová všechny zaskočila svým výrokem o manželovi. Tímhle Babišovi před volbami pěkně uškodila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrej babis monika babisova
Zdroj: Profimedia

Od začátku koronavirové pandemie se Andrej Babiš objevuje na televizních obrazovkách snad ještě častěji než kdykoli dříve. Zato jeho žena se v médiích už nějaký čas neukázala. Když k tomu po dlouhé době došlo, stala se samozřejmě předmětem zájmu. To, co ale o svém muži řekla, Babiše nepotěší.

Babišová se věnuje interiérovému designu a charitativní činnosti, nicméně známá je především díky svému manželovi. A je vidět, že o pozornost médií příliš nestojí. Svého muže by raději měla doma než někde v politice.

Svými výroky zaskočila novináře, kteří ji společně s její dcerou odchytili na prestižní modelingové soutěži. Samozřejmě padlo mnoho otázek, většina se jich týkala právě politického angažování Andreje Babiše.

Skoro se nevídáme

Babišová se novinářům svěřila, že se se svým mužem kvůli jeho práci skoro nevidí. On má totiž neustále napilno, je se svými kolegy a řeší věci, kterým ona nerozumí. Na nějaký ten rodinný život mu tak už nezbývá příliš času. A jeho ženě je to líto.

Otázku o tom, co říká na Babišovo angažování v politice, nejspíš Monika čekala. Blíží se volby a její muž bude chtít samozřejmě obhájit minulé vítězství ve volbách do Sněmovny. Jak se k této situaci Monika Babišová staví? Jak probíhá předvolební období u Babišů doma?

„Abych byla upřímná, moc se nevidíme. Snažím se věnovat dětem. Byli jsme společně na dovolené, abychom si užili pěkné počasí, opravdu se s manželem nevidíme,“ přiznala smutně v rozhovoru pro televizi Markíza. Nevypadá to tak, že by rodina měla doma zrovna nějakou idylku.

Měl by s politikou skončit

Další dotaz novinářů se týkal názoru Babišové na snahu manžela obhájit svůj post v Poslanecké sněmovně. Většina jich nejspíš předpokládala, že mu vítězství i přes všechny neshody přeje. Babišová je ale svou odpovědí zaskočila.

„Samozřejmě nejlepší by bylo, kdyby se úplně stáhl z politiky,“ oznámila s tím, že pak by možná její muž měl víc času na rodinu a doma by se všechno vrátilo do normálu. To ale podle všeho nehrozí, protože Babiš je prozatím pevně přesvědčen svou politickou kariéru neukončovat.

Jak ale vztahy doma rozdmýchalo Moničino vyjádření? Je sice pravda, že byla Monika upřímná, Babišovi se ale její slova nejspíš moc nelíbila. A budou mít nějaký vliv na volby? Možná mu tím pěkně uškodila. To všechno se dozvíme časem.

Zdroj: TV Markíza

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články