Zdravotní sestra odmítá očkování i přesto, že jí na covid zemřeli oba rodiče. Možná máte stejné důvody

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
sestra covid
Zdroj: Shutterstock

Zdravotní sestra z Arkansasu odmítá vakcínu proti koronaviru. A to přesto, že jí zákeřný virus vzal oba rodiče. Dle deníku Daily Mail jí dokonce umírající otec zanechal strašidelnou zprávu ve hlasové schránce, která ani nezněla, že ji nahrál člověk. Jak je možné, že ani smrt nejbližších někoho nepřemluví k tomu, aby se nechal očkovat? A to ještě v případě, že pracuje ve zdravotnictví?

Jmenuje se Shanda Parish a její příběh obletěl zahraniční média.

Její rodiče se totiž nakazili v červenci na třídním srazu koronavirem a na onemocnění covid-19 následně oba sedmdesátníci zemřeli.

Covid jí vzal rodiče, přesto vakcíně nevěří

Parish řekla Wall Street Journal, že vakcína byla vyvinuta příliš rychle, proto v ní nevěří a očkovat se nenechá. A to i přesto, jak na to doplatili její rodiče.

Nepřesvědčila ji ani hrozivá zpráva, kterou nechal na záznamníku její v nemocnici umírající otec. Ten sotva lapal po dechu. „Ani nezněl jako člověk. Nerada to poslouchám, ale vymazat to nemohu,“ nechala se slyšet.

Také uvedla, že ji lidé obviňují z toho, že na rodiče nevyvinula tlak, aby se nechali očkovat. Přitom jejímu bratrovi se to také nepodařilo. „Nezabili jsme je, ale někteří lidé chtějí, abychom se tak cítili,“ postěžovala si.

Rozhodně prý nelituje toho, že je nepřemlouvala. Údajně ctí jejich rozhodnutí. Mrzí ji jen to, že je nedostala dřív do nemocnice.

Bojuje proti očkování i po jejich smrti

Dle deníku Daily Mail Parish pár dní po smrti rodičů sdílela na sociálních sítích vágní článek zaměřený proti očkování. Redakce se snažila se sestřičkou spojit a získat její vyjádření, ale neúspěšně.

V místě, kde zdravotní sestra bydlí, je očkováno jen 36 % lidí, což je hluboko pod národním průměrem.

Zdroj: Daily Mail, The Wall Street Journal

Autor: Marek SlaninaSouvisející články