Olga Lounová se představila fanouškům v sytě růžovém retro bodýčku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga lounova
Zdroj: Profimedia

Olga Lounová je žena, která je talentem snad ve všech oborech. Je skvělá hudební skladatelka, zpěvačka, herečka, a věnuje se dokonce i závodění rallye. Mimo to navíc miluje komunikaci s fanoušky a pravidelně s nimi sdílí zážitky ze svého soukromí i pracovního života.

Nedávno se pochlubila fotografií, která se sice týká jejího vystupování, zároveň je ale i něčím víc, než co by mohli běžně fanoušci na pódiu vidět. Ukázala fotku ze zákulisí příprav na muzikál Mýdlový princ.

Málokdo by si na sebe mohl vzít sytě růžové oblečení a vypadat v něm dobře. A ještě navíc bodýčko. Ale Lounová se rozhodně nemá za co stydět. Její dokonalou postavu totiž tenhle kousek pořádně zvýraznil, a ona se tak od fanoušků dočkala jedině chvály.

Žádné velké stylizování

Někteří umělci se na fotkách předvádějí, vymýšlejí speciální pózy a aranžují pozadí tak, aby vše vypadalo dokonale. Lounová ale neřeší, že se vyfotí v šatně, kde se po židlích i po zemi válí oblečení, a že fotka bude vlastně jen odraz v ušmudlaném zrcadle.

Právě tuhle autentičnost na ní ale fanoušci milují. Jednoduše si vzala do ruky mobilní telefon, usmála se a cvakla situaci takovou, jaká byla. Kdyby tři hodiny vymýšlela, jak zapózuje, a hledala ten nejdokonalejší úhel, už by nedocílila toho, že fotka bude opravdu vypadat jako z přípravy před muzikálem.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Olga Lounová se pyšní skvělou postavou, která v růžovém bodýčku ohromila celou řadu fanoušků, a podle mnoha komentářů to vypadá, že možná přispěje také ke kulturnímu vzdělávání některých jedinců. Mnozí se totiž nebojí přiznat, že by na muzikál s Lounovou hned zašli.

Uspěla by ve StarDance?

Někteří fanoušci připisují do komentářů srdíčka. Jiní chválí slovně, a někteří dokonce tvrdí, že i když jim muzikál nic neříká, možná by kvůli takové kočce uvažovali o tom, že na nějaký zajdou. Muzikál ale není jenom o zpěvu a hraní.

„A šup s ní do StarDance,“ uvažuje jeden fanoušek, který si je dobře vědom, že i v tancování je Olga poměrně nadaná. A není jediný, kdo by ji v nějaké další sérii slavného tanečního pořadu rád viděl. Kdo ví, třeba na to jednou dojde. Prozatím se protančila na mnoho velkých jevišť a fanoušky ohromuje tam.

Tahle žena se jednoduše ve světě neztratí, protože i kdyby jí zrovna nevycházela kariéra hudební, bude se věnovat té herecké, když by náhodou i v té nastaly mezery, stále má závodění. Prozatím to ale vypadá, že zvládá všechny své koníčky naplno.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články