Gingzilla: Vousatá krasavice se ukazuje světu v lascivních pózách a oblečcích. Do výstřihu se jí ale raději nekoukejte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
gingzilla
Zdroj: Profimedia

V dnešní době už není překvapením, když někdo přizná rodině, že je homosexuál nebo že se zkrátka necítí být tím, kým se narodil. Lidé začínají odlišnost čím dál více přijímat, a i když je stále dost těch, co s tím mají problém, většina si s tím zkrátka nedělá hlavu. Jenomže jsou tu i extrémy, které zaujmou na první pohled, a lidé je buď milují, nebo nesnáší. A jedním z nich je i Gingzilla.

Vlastním jménem Ben Hudson je sice od narození muž, ale rád se obléká i chová jako žena. To by nebylo nic zase až tolik neobvyklého, kdyby to nedělal poměrně kontroverzním způsobem.

I když se totiž nalíčí a oblékne do ženských šatů, ponechává si dlouhý rudý plnovous, který jasně ukazuje, že jde o chlapa jako hora.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GINGZILLA | Live 🎤 Artist (@gingzilla)

Ben – nebo tedy Gingzilla – ztělesňuje pojem, který je ve světě známý jako glam monster. Jedná se o někoho, kdo představuje současně krásu, ale zároveň také humor. O někoho, kdo se nebojí ukázat, že je sám sebou, že dobře vypadá, ale zároveň mu nevadí trocha toho smíchu vůči své osobě.

Raketově na vrchol

Poprvé se Gingzilla objevila před publikem v show Amerika má talent. Tam na jeviště vstoupila v přiléhavém svetru, ženských kalhotách a botách na vysokém podpatku, s rudou svítivou hřívou na hlavě i na bradě a výrazným líčením očí. A hned si získala pozornost.

Gingzilla předvedla své ztvárnění hitu She’s a Lady od Toma Jonese, a ačkoli pro mnohé to bylo možná kontroverzní až příliš, porotě se to líbilo. Všichni čtyři lidé hodnotící vystoupení se roztančili za svým stolečkem a nakonec si Gingzilla vysloužila postup do dalšího kola.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GINGZILLA | Live 🎤 Artist (@gingzilla)

To byl ale jenom začátek všeho. Od té doby je Ben Hudson populární osobou, která je zvána do show a mluví otevřeně o tom, jak se cítí a proč dělá to, co dělá. Video z amerického Talentu se stalo velmi rychle virálním a v USA už dnes snad není nikdo, kdo by o Gingille neslyšel.

Šokovaný vousáč

Brzy po účinkování v Amerika má talent byla Gingzilla pozvána do show Friday’s Today Extra, kde se rozplývala nad tím, jak velmi rychle se jí podařilo získat si pozornost.

Svou slávu, kterou si získala v podstatě přes noc, popsala jako něco nečekaného a šokujícího. Byla ale nadšená.

„Matu lidi. Ničím hranice mezi tím, co je ještě v pořádku, a co už ne. A ostatní často netuší, jak na to reagovat,“ přiznal se Ben deníku Daily Mail.

„Gingzilla nutí všechny kolem mě zpochybňovat moje pohlaví, mojí orientaci, a vlastně mě jako takového.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GINGZILLA | Live 🎤 Artist (@gingzilla)


Následně dodal, že on sám je na sebe hrdý a nikdy se za sebe nestyděl. „Cítím se dobře. Nevadí mi, že lidé netuší, kdo vlastně jsem. Já to také netuším. Myslím, že jsem tohle. Jsem muž, který se ale cítí být zároveň krásnou ženou,“ pokusil se o vysvětlení.

Zdroj: Instagram, dailymail.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články