Jeho přítelkyně zemřela v hororové havárii. Chvíli předtím ji chtěl požádat o ruku

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
svatba
Zdroj: Shutterstock

Jedna z nejhorších věcí na světě je smrt blízkého člověka. Své o tom ví mladý muž z Anglie, který se chtěl vyslovit, jenže plány mu překazila hrozivá autonehoda jeho přítelkyně.

Greg Peters plánoval požádat svou přítelkyni Annu Ledgar o ruku. Jenže ta na následky zranění způsobené autohavárií zemřela dříve, než mohl otázku položit.

Osmadvacetiletá Anna jela do práce, když se krátce před jednou hodinou odpolední stala účastnicí nehody. Anna byla převezena do nemocnice v kritickém stavu, ale následující den zemřela.

Greg byl u toho. Poslední slova, která od své přítelkyně slyšel, byla „Miluji tě“. „Pamatuji si to tak jasně. Přišel jsem těsně předtím, než zemřela, políbil ji na čelo a řekl ‚Sbohem, miluji tě‘. Řekla ‚miluji tě‘ zpět a vydechla naposledy,“ řekl zdrcený přítel.

Plánovali společný život

Pár už nějaký ten měsíc společně žil a plánoval budoucnost v novém domě, jehož nákup se chystal dokončit. Greg je rozhodnut jej získat i přes smrt své milované.

„Nemám ponětí, co teď dělat. Bude pro mě těžké si dovolit dům bez Anny, ale najdu způsob, jak to zařídit, a udělám to za ni,“ cituje jej deník Daily Mirror.

Oficiálně spolu byli rok a půl, ale Greg věděl, že Anna je ta pravá. Dům si chtěl vybavit podle sebe a poté Greg plánoval, že Annu požádá o ruku. Představoval si, že za rok se vezmou a budou se pokoušet o děti.

„Když Anna ležela na nemocničním lůžku, lámalo mi srdce, že jsem si ji nemohl vzít a udělat z ní manželku. Připravit jí svatební den, který opravdu chtěla. Když jsem vysvětlil své plány sestře, řekla, že může sehnat faráře, který by nám dal požehnání,“ nechal se slyšet.

Po smrti se rodina dozvěděla tajemství

A tak se také stalo. Anna dostala i snubní prsten, který pro ni měl schovaný. Greg ji tak nyní považuje za svou ženu, ačkoliv se nejednalo o žádnou legální svatbu.

Po Annině smrti se rodina dozvěděla, že se Anna v osmnácti letech zapsala do registru dárců orgánů. Tímto svým činem pár dní po smrti zachránila život šesti lidem.

Zdroj: Mirror.co.uk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články