Krásná partnerka Attily Végha odkryla své tajemství. Zápasníkova rodina se rozroste o dalšího člena

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
attila vegh
Zdroj: Profimedia

Attila Végh je slovenský MMA zápasník, který se ve svých pětatřiceti letech ukázal jako výjimečně silný a urostlý chlap, co si zaslouží i vstupenku do Oktagonu. Sice působí navenek jako drsňák, ve skutečnosti je to ale milý otec, který se stará o manželku a dítě. Teď je navíc na cestě další potomek.

Attilova partnerka Natália se na instagramu pravidelně objevuje na fotografiích se svým milým i s potomkem, kterého spolu vychovávají. Fanoušci tak mají přehled o tom, co rodina dělá a jak se má. Nedávno se pochlubila Natália novou informací, kterou možná mnohé zaskočila.

Sdělila totiž fanouškům, že kromě nových zápasů se také připravuje Attila na to, jak zvládne být otcem dvou dětí.

Ukázalo se totiž, že Natália čeká další miminko, na které už se společně velmi těší. Už teď se zdá, že je rodina šťastná a nového člena přivítá do milého prostředí.

Nebylo to plánované

„Jak se to říká? Nejkrásnější dárek, který můžete dítěti dát, je další sourozenec,“ uvažuje u příspěvku na instagramu Natália. Na fotografii, kterou přidala, je zachycena s Attilou a jejich dítětem, a ačkoli to ještě není úplně vidět, už prý na sobě pozoruje, jak jí roste bříško.

„Ano, jsem v tom. Sice úplně nečekaně a neplánovaně, ale stalo se. Moje plány na letošní rok byly jiné, ale jak jsem už několikrát za život řekla, člověk míní a Bůh mění,“ přiznala se fanouškům zápasníkova manželka. Dodala, že už teď má o pět kilogramů víc a břicho by dlouho stejně skrývat nedokázala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natália Végh (@natalindri)

„Každopádně už se velmi těšíme a nemůžeme se dočkat,“ připsala ještě na vysvětlenou. I když totiž těhotenství přišlo nečekaně, ona i Attila ho považují za dar a doufají, že jim další miminko bude dělat radost, jako tomu bylo doposud u jejich prvního potomka.

Jedno slovo vystihuje vše

Není to ani den od zveřejnění a už má fotografie přes 16 000 srdíček. A komentářů je pod ní také plno, většina je ale jednoslovná a stručná: „Gratulujeme.“ Fanoušci se společně s párem radují z velké noviny a kromě gratulací připisují do komentářů srdíčka a smajlíky.

Celá řada jich také potvrzuje, že i když je někdy těhotenství neplánované, miminko potom rodina miluje snad ještě víc, než kdyby si ho celou tu dobu přála. Předpokládají proto, že bude Attila a jeho partnerka stejný případem a novorozená dcera či syn jim bude přinášet radost.

A i když Attila Végh je v očích mnohých spíše drsným zápasníkem, který sráží k zemi jednoho soupeře po druhém, podle jeho partnerky jde o chlapa, který by pro rodinu udělal cokoli. A jelikož ho davy lidí dobře znají, alespoň si na něj nebo na jeho rodinu jen tak někdo netroufne.

Zdroj: Instagram, oktagonmma.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články