Meghan si u Oprah uprdla, řekl Clarkson z Top Gearu ve své show. Na nátlak právníků vzal své tvrzení zpět

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
meghan harry rozhvovor oprah
Zdroj: Profimedia

Bývalá hvězda Top Gearu se ve své televizní show It’s Clarkson zaměřila na rozhovor vévodkyně ze Sussexu s Oprah Winfreyovou. Rozhovor označil za „festival slz“ a vtipkoval o zvláštním zvuku, který se během debaty ozval.

„Nastal tam okamžik, kdy se zdálo – jak to slušně říct – že si uprdla,“ řekl moderátor.

Nebylo to poprvé, co se Clarkson do manželky prince Harryho navážel. V minulosti vévodkyni kritizoval v článku pro The Sun, kde ji nazval hloupou herečkou z kabelové televize.

Stanice ITV  proti Clarksonovu tvrzení ihned zakročila

Kontroverzní komik a moderátor musel na výzvu právního oddělení televize, která jeho pořad vysílá, svoje tvrzení odvolat.

„Právě jsem sem dostal vzkaz z právního oddělení ITV,“ uvedl Clarkson.

„Chtějí, aby bylo jasně řečeno, že to nebyl prd. Nemám tušení, jak to vědí, ale chtějí, abych objasnil, že ten zvuk pravděpodobně vycházel z úst Oprah,“ řekl.

Jeremy Clarkson je proslulý konflikty všeho druhu

Z Top Gearu byl oblíbený moderátor v roce 2015 propuštěn po obvinění ze slovního a fyzického napadení člena štábu, který ho rozčílil oznámením, že je hotelová restaurace už zavřená, přičemž Clarkson se dožadoval bifteku s hranolkami.

V roce 2008 si dělal legraci z vraždy prostitutky a o rok později označil tehdejšího skotského premiéra Gordona Browna, který je slepý na jedno oko, za „jednookého skotského idiota“.

Roku 2011 obdržela BBC přes 20 000 stížností poté, co Clarkson vtipkoval o popravování stávkujících před jejich rodinami.

V poslední době hlasitě kritizoval mladou aktivistku za změnu klimatu Gretu Thunbergovou a označil ji za „šílenou“ a „idiotku“.

Autor: Aneta StřechováSouvisející články