Ruce pryč od Indiana Jonese! Neuvěříte, co mu lidé během natáčení nového filmu prováděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Harrison Ford
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Legendu Hvězdných válek Harrisona Forda sledovaly kolem Newcastlu davy fanoušků, když se snažil o natáčení velmi očekáváného dalšího filmu o Indiana Jonesovi. Hollywoodská hvězda to však nevydržela a ozvala se.

Harrison Ford je americký filmový herec, který se proslavil například ve filmech Hvězdné války a Dobyvatelé ztracené archy. V minulosti si zasloužil cenu Zlatý glóbus za celoživotní dílo.

Herec chce mít klid

Hollywoodská hvězda prosila fanoušky, kteří ji prosili o fotku, aby jí poskytli určitý prostor. Dav fanoušků totiž Forda pronásledoval na přestávku, kterou si chtěl po dlouhém natáčení nového filmu o Indiana Jonesovi dopřát.

Příznivci si herce všimli při návštěvě místních restaurací v oblasti Quayside v Newcastlu. Další skupina fanoušků ho spatřila, když se rozhodl pro projížďku na kole po okolí.

Zdá se však, že někteří nadšení fanoušci, kteří ho minulý pátek ve městě sledovali, zašli až příliš daleko. Na internetu se objevila hercova fotografie, na které má roušku a přísný výraz směřující na lidi, kteří ho sledovali již několik minut.

Použil jiný východ

Herec dokonce v pátek opustil svůj hotel jiným východem, aby se vyhnul davu fanoušků, který se shromáždil venku a čekal na to, až herec bude z hotelu odcházet. Spekuluje se, že odešel ze zadní části hotelu na oběd do nedaleké restaurace, kterou nakonec musel opustit přes kuchyň, aby se vyhnul davům.

Ford byl nespokojen s neustálou pozorností a rozhodl se požádat fanoušky, z nichž někteří neměli nasazenou roušku, aby odešli a nechali ho být. Údajně prý dodal, že jim nebude dávat autogramy a pózovat na fotkách.

Akční superstar byla při návštěvě města velice opatrná z důvodu pandemie. V lednu se dočkala očkování ihned poté, co byla vakcína k dispozici.

V novém filmu o Indiana Jonesovi, již v pátém v pořadí, se Ford vrátí na stříbrné plátno jako neohrožený profesor archeologie. Připravovaný snímek by se měl dostat na plátna kin v létě příštího roku.

Zdroj: Daily Star

Autor: František OlšaSouvisející články