Slovenský raper Kali vyrazil do zoo se svou krásnou partnerkou. Ukázal i malou dcerku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kali raper
Zdroj: Profimedia

Raper Kali je slovenský umělec, kterému je 38 let. Málokdo by si asi pomyslel, že někdo, komu pomalu táhne na 40, bude pravidelně celé prázdniny navštěvovat zoologickou zahradu. On zná ale každý centimetr zoo v Bratislavě nazpaměť pěšky i vláčkem. Na instagramu fanouškům objasnil, proč tomu tak je.

Kali je sice na první pohled drsný raper s potetovanou tváří a v písních občas trochu nevybíravým slovníkem, ale především je skvělým otcem, který pro svou dcerku Nellu udělá úplně všechno. I kdyby to mělo znamenat chodit do jedné a té samé zoologické zahrady třikrát týdně.

Na instagramu se Kali pochlubil svým fanouškům fotografií s Nellou a s manželkou Alicí, která je, jak jinak, vyfocena právě v oblíbené zoo. A k příspěvku přidal také příběh o tom, jak se mezi pavilony vozí vláčkem a pokladní u vstupu ho poznává už z dálky.

Do kopce to trochu funí, ale pořád mě uveze

„Během prázdnin jsem byl v bratislavské zoo asi dvacetkrát. A vždycky se vozím na vláčku, do kterého se se svojí postavou sotva vlezu,“ přiznal se raper fanouškům. „Podle mě musí ten vláček extrémně pič***t, protože když jede do kopce, cítím, že mele z posledního,“ směje se.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DezertKaliMusic (@dezertkalimusic)

Kali dodává, že zvířata už ho zdraví jako starého známého a do roka prý očekává v zoo svůj vlastní pavilon, nebo minimálně čestnou sochu před vchodem. „Možná by ji mohli dát místo toho dinosaura, nebyla by to taková změna,“ píše hudebník a ukazuje, že si umí udělat srandu sám ze sebe.

Na fotce mu to přitom v jeho typické kšiltovce sluší a úsměvem dokazuje, že je se svou rodinou šťastný. Stejně tak jeho žena i dcerka se usmívají a je vidět, že si den v zoo rodina užívá, i když je to tento měsíc už poněkolikáté. Nella má zkrátka podle Kaliho na četnost návštěv svůj názor a maminka s tatínkem se vždy nechají přemluvit.

Pravděpodobně budeš patřit k chráněným druhům

Kaliho příběhu se fanoušci smějí. Jeden si dokonce dovolil poznámku o tom, že kdyby dostal raper vlastní výběh, určitě by byl označen jako chráněné zvíře. „Lepší reklamu na zoo jsi udělat nemohl. Teď tam půjdou všichni, jen aby mohli vidět Kaliho,“ směje se někdo.

„Jestli ti vyjde nové CD s názvem Kali a jeho zoo, hned ho kupuju,“ píše další. Někteří fanoušci Kaliho litují a soucítí s ním, protože dobře vědí, že když doma dítě zavelí, rodiče se často podřídí. Většina si ale dělá z jeho příběhu srandu a dodává vtipné komentáře, nad kterými se hudebník baví.

„Neli má tatínkův úsměv. Sluší vám to, užívejte den,“ píše se v jednom komentáři. O tom, že si Kali v zoo užívá a ještě několikrát užívat bude, není pochyb. Doufáme ale, že to vydrží i už určitě unavený vláček. Podle všeho je totiž právě cesta s ním dceřinou oblíbenou součástí každé návštěvy zahrady.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články