Své choutky se snažil zničit ve válce, nakonec ale podlehl. Jeho dcera po 30 letech přinesla znepokojivou výpověď

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
keri rawson otec
Zdroj: Profimedia

Kerri Rawson milovala svého otce. Myslela si, že je to dokonalý muž, který pro ni udělá všechno. Jenomže po třiceti letech zjistila pravdu. A to šokujícím způsobem: Na její dveře zaklepal agent FBI a sdělil jí, že je její otec sériový vrah.

Jako malou ji brával na ryby, učil ji slušnému vychování, chodili pravidelně do kostela. Slavili společně Vánoce a užívali si každý den. Zkrátka vše, co dělá normální otec s dcerou.

V jeden okamžik na několik let otec Kerri a její matku opustil. Stal se vojákem. Jak později přiznal, snažil se ve válce zničit své choutky, o kterých věděl, že nejsou správné. Vrátil se domů jako válečný veterán, jeho povaha se ale nezměnila.

Zabíjel a znásilňoval

Naoko žil jako vzorný otec a muž, který se za rodinou vrátil z války. Ale zároveň vraždil nevinné ženy. Znásilňoval je někdy mrtvé, jindy živé. Policii se nakonec po dopadení přiznal bez větších problémů.

Řekl, že do války odešel poté, co začal mít nepříjemné představy. Často fantazíroval nad znásilněním a zabitím někoho ze svého okolí. Myslel si, že ho válka vyléčí. Nicméně se to nestalo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kerri Rawson (@kerrirawson)

O vraždách v okolí se psalo. Kerri Rawson ale nikdy ani na vteřinu nenapadlo, že by její otec mohl být tím, o kom se zmiňují novinové titulky. Nikdy až do osudného dne, kdy přišel k jejich dveřím policista.

Vyrovnaly se s tím pomocí knihy

Kerri ani její matka nevěřily tomu, že by člen jejich rodiny, člověk, kterého tak dlouho znají, mohl udělat něco takového. Bohužel důkazy i výpověď samotného sériového vraha mluvily nepopiratelně.

Obě ženy se musely smířit s krutou skutečností. Kerri se začala léčit u psychiatra, s pomocí matky pak začala pracovat na psaní knihy, která vypráví jejich životní příběh. Právě to jim nakonec pomohlo dostat se z nejhoršího.

Dnes je kniha už venku. Dá se koupit přes internet v anglickém jazyce, je ale pouze pro silné povahy. Popisuje vše od krásného dětství, které se svým otcem milující dcera zažila, až po jeho zločiny a nenávist, kterou v ní vyvolal.

Zdroj: allthatsinteresting.com, oxygen.com, zbozi.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články