Topmodelka překvapila své fanoušky na instagramu. Neuvěříte, čím se v 50 stala

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
naomi campbell
Zdroj: Profimedia

Supermodelka Naomi Campbell na sociálních sítích ukázala svou dceru. Překvapila tím celý svět, protože není jisté, jestli dítě odnosila sama, nebo si našla náhradní matku.

Zprávu přinesla stanice CNN a potvrdil ji modelčin zástupce. Televize informovala také o tom, jak se slavná modelka staví k rodičovství.

Na fotografii jsou vidět jejich ruce a nožičky novorozené holčičky

Oznámení o narození holčičky přišlo jen několik dní před jejími vlastními narozeninami. Campbell si tak dopřála dárek, který jí může každý závidět. „Krásné malé požehnání si vybralo mě jako matku,“ napsala modelka k příspěvku.

„Jsem poctěna, že se do mého života dostala tak jemná duše. Neexistují na to žádná slova, neumím popsat celoživotní pouto, které teď budeme sdílet, můj anděli,“ dodala k fotografii.

Už v minulosti se Campbell netajila tím, že chce být matkou. Tenkrát řekla, že přemýšlí, že jednou děti mít bude. Věda už dospěla tak daleko, že to zvládne. Mnoho jejích přátel jí k holčičce na instagramu blahopřálo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@naomi)

Campbell loni fotila na obálku časopisu Essence, který slavil 50. narozeniny, stejně jako Campbell. Modelka si tenkrát dělala sama vlasy, make-up i styling a měla velký úspěch.

Do modelkovského důchodu se nechystá

Naomi patří mezi nejznámější supermodelky na světě a naznačila, že se nehodlá nikomu podřizovat. Nechce ani odejít do důchodu, protože to pro ni není to vhodné slovo.

Na začátku své kariéry ale musela snášet mnoho urážek na svou barvu pleti. Přehlídky i focení se od té doby, co začala představovat prádlo a oblečení, také hodně změnily.

„Líbí se mi to, myslím, že se tohle odvětví pro černé modelky zlepšuje. Na přehlídkovém mole dnes můžete vidět dívky různých barev pleti a je povzbudivé je vidět také v kampaních, jako je Chanel,“ zmínila Campbell.

V současné době se topmodelka zaměřuje na africkou osvětu, snaží se propojit africké designéry a modely s ostatní celosvětovou komunitou. A chce se do přehlídkového světa zase vrátit.

Autor: Raina TomanováSouvisející články